تریلر جدید بازی Suicide Squad کاربران را از همین حالا نگران کرده است!

سیستم پیشرفت عجیب و بتل پس، اصلی‌ترین بخش‌های تریلر

تریلر جدید بازی Suicide Squad در مراسم شب گذشته سونی و پلی استیشن چندان خوشحال کننده ظاهر نشد. اطلاعات بحث بر انگیز این بازی که ماه گذشته فاش شده بودند، توسط توسعه دهندگان تایید شده و همین موضوع سبب نگرانی طرفداران شده است!

تریلر جدید بازی Suicide Squad نگاهی عمیق به گیم پلی این بازی طی مراسم State of Play داشت. این تریلر به نمایش درآمده، وجود سیستم پیشرفت بحث بر انگیز و پیچیده در این بازی که پیش‌تر درباره آن بحث‌های زیادی شکل گرفته بود را تایید کرد. این موضوع از همین حالا سبب نگرانی بسیاری از طرفداران و البته منتقدین درباره این بازی لایو سرویس شده است.

همانطور که اشاره شد، تریلر گیم پلی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League بخشی از مراسم State of Play سونی بود. در کنار تریلر این بازی، ما شاهد معرفی چند بازی جدید و البته تریلر جدید چند بازی پیش‌تر معرفی شده بودیم. با این وجود بخش اصلی این مراسم به بازی Suicide Squad: Kill The Justice League اختصاص یافته بود. این بازی توسط استودیو راک استدی (Rocksteady) در دست توسعه بوده که پیش‌تر سه گانه فوق العاده محبوب Batman Arkham را توسعه داده بودند. لازم به ذکر است که بازی Suicide Squad: Kill the Justice League اولین مرتبه در مراسم FanDome در سال ۲۰۲۰ معرفی شد.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در سبک شوتر-مبارزه‌ای سوم شخص با قابلیت پشتیبانی از چهار نفر در حالت Co-Op بوده که داستان هم گروه شدن برخی از شرورهای دنیای دی سی (DC) را به قصد کشتن Justice League که توسط برینیاک (Brainiac) کنترل شده و تبدیل به شروران این دنیا شده‌اند، بیان می‌کند. تریلر نمایش یافته در مراسم State of Play برخی از ویژگی‌های بحث بر انگیز این بازی، در کنار بتل پاس آن را تایید کرد.

باید گفت که این ویژگی‌های بازی Suicide Squad: Kill the Justice League ما را به یاد بازی Marvel’s Avengers می‌اندازند! بازی Marvel’s Avengers به شدت بر همکاری و حالت Co-Op تکیه داشت، با این حال مشکلات بسیاری گریبان گیر بازی شد و این اتفاقات، دقیقا در حال رخ دادن برای بازی Suicide Squad: Kill the Justice League هستند.

شما در این بازی قادر به جمع آوری ابزار و سلاح‌های متفاوت هستید تا امتیاز ابزار خود را افزایش دهید. همچنین باید اشاره داشت که تمام ابزار شما قابل ارتقا هستند. در کنار آن، امتیاز بیشتر ابزار شما، سبب سخت‌تر شدن مراحل بازی می‌شود. استودیو راک استدی همچنین از پشتیبانی طولانی مدت این بازی پس از انتشار اولیه صحبت کرد. آن‌ها اشاره داشتند که بتل پس بازی تنها شامل آیتم‌های تزئینی شده و خرید آن هیچ امتیازی به ابزار شما نخواهد افزود. تمام اطلاعات انتشار یافته در این تریلر، مشابه اطلاعات فاش شده درباره این بازی در ماه ژانویه سال جاری بودند.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League به نحوی طراحی شده که بیشترین درخشش خود را در حالت چهار نفره نمایش دهد، با این حال می‌توان به راحتی آن را به صورت تک نفره و با همراهی یاران هوش مصنوعی پیش برد. راک استدی همچنین اشاره داشت که دنیای این عنوان، دنیایی یکسان با سه گانه Batman: Arkham است و اتفاقات آن دقیقا پنج سال پس از وقایع بازی Batman: Arkham Knight رخ می‌دهند.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخ ۲۶ می سال ۲۰۲۳، برابر با ۵ خرداد ماه سال ۱۴۰۲ برای کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و همچنین رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید. نظر شما درباره اطلاعات انتشار یافته در تریلر جدید بازی Suicide Squad چیست؟ فکر می‌کنید این بازی مانند رقیب مارولی خود با مشکلات بزرگی روبه رو خواهد شد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

4 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا