برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تریلر جدید Suicide Squad: Kill the Justice League با حضور بتمن

آخرین بتمن با صداپیشگی کوین کانروی

تریلر جدید Suicide Squad: Kill the Justice League با حضور بتمن ۰ ۱۹ آذر ۱۴۰۱ تریلر بازی کپی لینک

در جریان مراسم The Game Awards 2022 شاهد نمایش تریلر جدید Suicide Squad: Kill the Justice League بودیم که برای اولین بار بتمن را در این بازی مورد انتظار نشان می‌دهد. این آخرین باری است که کوین کانروی (Kevin Conroy)، صداپیشه فقید و افسانه‌ای به جای این شخصیت حرف می‌زند.

پس از مدت‌ها انتظار تریلر جدید Suicide Squad: Kill the Justice League منتشر شد که در آن حضور بتمن در این عنوان رسما تائید می‌شود و همچنین، صداپیشه این شخصیت کسی نیست جز کوین کانروی. او تا به حال در بسیاری از انیمیشن‌های سریالی و سینمایی و همچنین سه‌گانه Batman: Arkham ساخته استودیوی Rocksteady، مجموعه بازی‌های Injustice و عنوان MultiVersus در نقش بتمن صداپیشگی کرده است. متاسفانه او چند روز پیش در سن ۶۶ سالگی دار فانی را وداع گفت تا دیگر شاهد صدای افسانه‌ای او به جای شوالیه گاتهام نباشیم. پس از بسته شدن داستان شخصیت بتمن در سه‌گانه Batman: Arkham، تعدادی از طرفداران تصور می‌کردند که بازی Batman: Arkham Knight آخرین حضور بتمن باشد و دیگر در عنوان Suicide Squad: Kill the Justice League قرار نیست تا شاهد بازگشت او باشیم.

در کنار تائید حضور بتمن در این بازی که در در دنیای سه‌گانه Batman: Arkham جریان دارد، از تاریخ انتشار بازی Suicide Squad: Kill the Justice League نیز رسما رونمایی شد و قرار است در تاریخ ۲۶ مه ۲۰۲۳ (۵ خرداد ۱۴۰۲) شاهد در دسترس قرار گرفتن این عنوان برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اس و اکس‌باکس سری اکس باشیم.

شاید مهم‌ترین اعلامیه مربوط به بازی Suicide Squad: Kill the Justice League حضور بتمن با صداپیشگی کوین کانروی در آن باشد و از آن جایی که این اثر قرار است آخرین صدای او به جای بتمن باشد، قطعا برای طرفداران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در این عنوان، بتمن و سایر اعضای لیگ عدالت توسط برینیاک (Brainiac) شستشو مغزی داده شده‌اند، بنابراین آماندا والر (Amanda Waller) که افرادی که فیلم‌های Suicide Squad را تماشا کرده‌اند، به خوبی با او آشنایی دارند، گروه جوخه خودکشی را تشکیل می‌دهد تا با اعضای لیگ عدالت مبارزه کنند.

در این تریلر جدید، بازیکنان می‌بینند که اعضای جوخه خودکشی موفق شده‌اند تا با موفقیت فلش را دستگیر کنند، اگر چه دقیقا مشخص نیست که چگونه موفق به انجام این کار شده‌اند. در هر صورت، فلش انگشت خود را توسط کاپیتان بومرنگ (Captain Boomerang) از دست می‌دهد و به نظر می‌رسد که او بیش از حد مورد ضرب و شتم قرار گرفته است و کار زیادی نمی‌تواند انجام دهد.

سپس در پایان تریلر، بتمن به عنوان یکی از اعضای لیگ عدالت ظاهر می‌شود تا با تیم جوخه خودکشی مبارزه کند. این همان بتمنی است که در بازی‌های Batman: Arkham دیده‌ایم، با این حال مشخص نیست که چگونه بازگشته است و بین وقایع آن سه‌گانه و بازی Suicide Squad: Kill the Justice League چه اتفاقی برای او افتاده است. او نیز تحت کنترل برینیاک است و به این به آن معناست که او نیز مایل به کشتن است و این بتمن را از هر زمانی خطرناکتر می‌کند. اکنون که این عنوان بالاخره یک تاریخ انتشار رسمی دارد، طرفداران می‌دانند که چقدر دیگر باید برای تجربه این بازی مورد انتظار صبر داشته باشند.

همان طور که گفته شد، بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخ ۲۶ مه ۲۰۲۳ (۵ خرداد ۱۴۰۲) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اس و اکس‌باکس سری اکس عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments