فیلمبرداری فصل چهارم سریال Stranger Things در نیو مکزیکو انجام می‌شود

برای اولین بار فیلمبرداری این سریال در مکانی غیر از آتلانتا صورت می‌گیرد

فیلمبرداری فصل چهارم سریال Stranger Things

به گزارش سایت Deadline فیلمبرداری فصل چهارم سریال Stranger Things برخلاف سه فصل قبل که در آتلانتا بود، در نیو مکزیکو انجام خواهد شد.

حدود یک ماه پیش، شبکه‌ی نتفلیکس با انتشار یک تیزر، از ساخت چهارمین فصل سریال محبوب Stranger Things خبر داد که در آن شاهد بازگشت شخصیت هوپر با بازی «دیوید هاربور» بودیم. با این وجود هنوز فیلمبرداری سریال به مرحله‌ی اصلی خود نرسیده است. در جدیدترین دوره از کنفرانس‌های انحصاری سایت ددلاین با نام Hot Spots که این بار در نیو مکزیکو جریان داشت، اعضای این خبرگزاری با Patty Whitcher و Momita SenGupta معاون‌های بخش تولیدات فیزیکی نتفلیکس پای گفت و گو نشستند. در این صحبت مشخص شد که محل فیلمبرداری فصل چهارم سریال Stranger Things از آتلانتا به نیو مکزیکو تغییر یافته است. سن‌گوپتا در خصوص این تصمیم گفت:

فصل چهارم بزرگ‌تر، جسورانه‌تر و پیچیده‌تر از همیشه است. بنابراین این اولین بار است که سریال به فراتر از آتلانتا سفر خواهد کرد.

با توجه به تصمیمات و فعالیت‌های سال‌های اخیر نتفلیکس، این تصمیم چندان عجیب و دور از انتظار به نظر نمی‌رسد. این شرکت در سال ۲۰۱۸ میلادی، شرکت Albuquerque Studios را در نیو مکزیکو خریداری و آن را به یکی از مراکز تولید زیرشاخه‌ی خود تبدیل کرد. همچنین متعهد شد تا مبلغ یک میلیارد دلار را طی یک دهه برای تولیدات محلی در این استودیو خرج کند. نتفلیکس از آن موقع تا به حال ۱۵۰ میلیون دلار خرج کرده که نتیجه‌اش، استخدام دو هزار فروشنده و ۱۶۰۰ بازیگر و اعضای پشت صحنه است.

در این پنل گفت و گو از سن‌گوپتا و ویتچر پرسیده شد که شاهد چه چیزی‌هایی در فصل چهارم Stranger Things خواهیم بود و چه مواردی در نیو مکزیکو ضبط خواهد شد. سن‌گوپتا در پاسخ به شوخی گفت:

اگر به شما بگویم، باید در برنامه‌ی حفاظت از شهود شرکت کنم و ناپدید شوم.

این شوخی، عدم تمایل او به لو دادن هر گونه جزئیاتی از سریال را می‌رساند. در حال حاضر تاریخ پخش فصل چهارم سریال Stranger Things مشخص نیست و باید منتظر اعلام رسمی نتفلیکس باشیم

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا