تماشا کنید: تیزر جدید Stranger Things 4 بازگشت شخصیتی خاطره‌انگیز را نشان می‌دهد

تقدیم با عشق، از طرف روسیه

شرکت نتفلیکس به مناسبت روز ولنتاین تریلری از Stranger Things 4 منتشر کرد که این ویدیو نشان‌ می‌دهد هاپر زنده و به‌دست روسیه زندانی شده است.

سریال Stranger Things یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های تلویزیونی شمرده می‌شود که در چند سال اخیر طرفداران زیادی برای خود پیدا کرده و به یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های شبکه نتفلیکس تبدیل شده. در واقع فصل سوم این سریال توانسته رتبه دوم پربیننده‌ترین برنامه نتفلیکس در سال ۲۰۱۹ را کسب کند. در فصل سوم این سریال شاهد ناپدید شدن شخصیت هاپر بودیم و خیلی از ما از مرگ او اطمینان داشتیم. قبل‌تر دیوید هاربر، بازیگر نقش هاپر، در مصاحبه ‌ای راجع‌به حضور خود در فصل چهارم طفره رفت و جواب مشخصی نداد اما به‌نظر می‌رسد او در فصل جدید این مجموعه دوست داشتنی، حضور خواهد داشت.

روز جمعه شرکت نتفلیکس تریلر جدیدی از فصل ۴ سریال Stranger Things منتشر کرد که زنده بودن هاپر را تایید می‌کند. در این ویدیوی کوتاه ۵۰ ثانیه‌ای سرما و برف شدیدی نشان داده می‌شود و به‌نظر می‌رسد مکان آن روسیه باشد. در این تریلر گروهی از مردها در یک مسیر ریلی تحت نظارت نگهبانان مسلح روسی به سختی مشغول کار هستند و در نهایت مشخص می‌شود یکی از آن‌ اسیرها، هاپر است.

به‌ تازگی سازندگان و شورانرهای Stranger Things، مت و راس دافر، در مورد محتوای فصل جدید این سریال توضیحاتی دادند و اعلام کردند Stranger Things 4 بزرگ‌ترین و ترسناک‌ترین فصل این مجموعه خواهد بود.

ما خوش‌حالیم که به طور رسمی در دست ساخت بودن Stranger Things 4 را تایید می‌کنیم و بیش‌تر از آن، از رونمایی بازگشت هاپر هیجان‌زده هستیم. با این‌حال این اتفاق خوبی برای دوست آمریکاییمان، هاپر، نیست. او دور از خانه در منطقه برفی Kamchatka در حال دست و پنجه نرم کردن با انسان‌ها و دیگر مشکلات است. همین حین، در آمریکا، وحشت تازه‌ای جریان دارد و چیزی که مدت‌ها دفن بوده، همه‌چیز را به‌هم متصل می‌کند. فصل ۴ در حال ساخت است و بزرگ‌ترین و ترسناک‌ترین فصل خواهد بود. برای رونمایی از آن بیش‌تر از این نمی‌توانیم صبر کنیم.

فصل سوم سریال Stranger Things تابستان سال گذشته از سرویس استریم نتفلیکس پخش شده بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا