نقش مرموز استیون ین در فیلم Thunderbolts مشخص شد

یکی از رازهای مارول به اشتباه فاش شد!!

نقش مرموز استیون ین در فیلم Thunderbolts مشخص شد پارسا خلیلی ۸ ۳۰ آبان ۱۴۰۲ مارول
استیون ین در فیلم Thunderbolts

به‌لطف خالق مجموعه تلویزیونی شکست ناپذیر و مردگان متحرک، نقش مرموز استیون ین در فیلم Thunderbolts زودتر از موعد فاش شد.

یکی از بزرگترین و قدیمی‌ترین شایعاتی که در رابطه با فیلم مورد انتظار Thunderbolts مطرح شده، حضور استیون ین (Steven Yeun) در قامت شخصیتی قدرتمد به‌نام سنتری (Sentry) بود. درست مثل کاپیتان آمریکا، سرباز زمستان و آبامینیشن، سنتری نیز نتیجه استفاده از سرم ابرسرباز دکتر ارسکین بود که اولین بار در دهه چهل میلادی به‌منظور پایان دادن به جنگ جهانی دوم ساخته شد.

برای کسانی که نمی‌دانند، در ماه سپتامبر سال ۲۰۰۰، مارول کمیکس از شخصیتی به‌نام رابرت رینولدز رونمایی کرد که بواسطه سرم ابرسرباز به قدرت‌های ماروایی دست یافته بود. شاید این داستان پیشینه در نگاه اول کمی تکراری به نظر برسد، اما عوارض جانبی سرم ابرسرباز برای سنتری کاملا متفاوت بوده، چراکه در کنار قدرت‌های غیرقابل تصور، بعدی تاریک به‌نام ووید (Void) درون سنتری بوجود آمد که مدام برای آزادی با او مبارزه می‌کرد (چیزی شبیه به اختلال چند هویتی مون نایت).

در حالی که استودیو مارول در سکوت خبری مشغول پیش بردن مراحل توسعه بود، آقای رابرت کرکمن (Robert Kirkman)، خالق سریال‌های محبوبی همچون شکست ناپذیر و مردگان متحرک حین صحبت با دیوید فینچ (David Finch)، به اشتباه صحت داشتن شایعه حضور استیون ین در نقش سنتری را تایید کرد.

بله او با من تماس گرفت و گفت که حتی برای تست لباس این شخصیت نیز رفته است. امیدوارم چیزی را اسپویل نکرده باشم و کسی به دردسر نیفتد. لباس او که از رنگ‌های کلاسیک سنتری الهام گرفته شده، احتمالا ترکیبی از رنگ‌های زرد و آبی باشد که یادآور نقش ابرقهرمانی قبلی ین در سریال شکست ناپذیر است.

استیون ین بیشتر به‌خاطر ایفای نقش گلن ری در سریال مردگان متحرک که یکی از بزرگترین مجموعه کمیک‌های کرکمن از ایمیج کمیکس است، به شهرت رسیده و به‌همین خاطر طرفداران مارول از پیوستن او به تیم بازیگران فیلم Thunderbolts هیجان‌زده هستند. در واقع کاریزمایی که استیون ین حین جان بخشیدن به نقش گلن ری به نمایش گذاشت به‌تنهایی ثابت می‌کند که بهترین گزینه ممکن برای نقشی پیچیده‌ مانند سنتری است.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Thunderbolts با اکران در تاریخ ۲۵ جولای ۲۰۲۵ (۳ مرداد ۱۴۰۴)، فاز پنجم دنیای سینمایی مارول را به پایان خواهد رساند.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا