تاریخ احتمالی برگزاری اولین رویداد State of Play در ۲۰۲۳ مشخص شد!

زمان زیادی باقی نمانده است؛ شاید کمتر از یک ماه!

اولین رویداد State of Play در ۲۰۲۳

سال ۲۰۲۳ آغاز و جنگ بزرگ شرکت‌های بزرگ هیزمی تازه در آتش خود می‌بیند. طبق شایعات انتشار یافته، باید منتظر برگزاری اولین رویداد State of Play در ۲۰۲۳ در آینده فوق العاده نزدیک باشیم. سونی برنامه‌های زیادی برای ما دارد!

با آغاز سال ۲۰۲۳، بازار شایعات داغ‌تر از ماه‌های پایانی سال ۲۰۲۲ شده است. جدیدترین شایعه در دنیای پلتفرم پلی استیشن به اولین رویداد State of Play در ۲۰۲۳ اشاره دارند. با توجه به شایعات، زمان زیادی تا برگزاری این مراسم باقی نمانده و سونی قصد دارد سیلی عظیم از گیم پلی بازی‌ها و دیگر محتوایی که در سال ۲۰۲۳ به دست طرفداران می‌رسند را به نمایش بگذارد. بدون شک همه ما گیمرها به شنیدن اخبار تازه و بیش از آن، به تماشای گیم پلی بازی‌ها علاقه‌ای بی حد و مرز داریم و سونی نیز به خوبی از علاقه ما آگاه است.

آخرین رویداد State of Play برگزار شده به ماه سپتامبر سال ۲۰۲۲ باز می‌گردد که تریلر داستانی بازی God of War Ragnarok را برای ما به ارمغان آورد. در کنار آن، سونی به معرفی بازی آنلاین چند نفره Synduality پرداخت و بخشی از بازی Hogwarts Legacy را نیز برای ما به نمایش درآورد. حال که سال ۲۰۲۳ آغاز شده، ما گمان داریم که نمایش‌ها و اخباری که طی این مراسم به نمایش گذاشته می‌شوند، از محتوای State of Play سپتامبر سال ۲۰۲۲ نیز جذاب‌تر و هیجان انگیزتر باشند و به خوبی بازی‌ها و سخت افزاری که طی چند ماه آینده توسط سونی در اختیار ما قرار می‌گیرند را نمایش دهند.

مجله PlayStation LifeStyle که یکی از قابل اعتمادترین منابع محصولات سونی و بیش از همه پلتفرم پلی استیشن محسوب می‌شود، اولین مجله‌ای بود که به انتشار این شایعات پرداخت. آن‌ها اعلام کردند که اولین رویداد State of Play در ۲۰۲۳ احتمالا در ماه فوریه برگزار شود. طی شایعات انتشار یافته باید منتظر عرضه جهانی هدست واقعیت مجازی PS VR2 نیز در این ماه باشیم.

هدست واقعیت مجازی PS VR2 در حقیقت دومین نسل از هدست‌های واقعیت مجازی سونی و پلی استیشن بوده که طبق اطلاعات رسمی انتشار یافته پیشرفت تحسین بر انگیزی نسبت به نسخه ابتدایی داشته و احتمالا جزئیات کلیدی بیشتری از آن طی اولین رویداد State of Play در ۲۰۲۳ به نمایش گذاشته می‌شود. همچنین باید منتظر برخی عناوین جدید برای این هدست واقعیت مجازی باشیم.

موضوعی که سبب قابل باور بودن شایعات انتشار یافته توسط PlayStation LifeStyle می‌شود، این نکته بوده که تمام شایعات انتشار یافته به طور مستقیم با برنامه‌های سونی و پلی استیشن همخوانی داشته و حداقل یک خبر رسمی یا شایعه قوی درباره تمام شایعات انتشار یافته، در گذشته شنیده شده است. برای مثال، بسیاری از فعالان دنیای ویدیو گیم از عرضه هدست واقعیت مجازی PS VR2 در ماه فوریه خبر داده بودند. علاوه بر آن، از آنجایی که بازی Hogwarts Legacy شامل برخی محتوای انحصاری برای پلی استیشن شده و بازی Marvel’s Spider-Man 2 در پاییز سال ۲۰۲۳ به انتشار می‌رسد، فوریه بهترین زمان برای برگزاری رویداد State of Play توسط سونی است.

تیم پلی استیشن به طور کلی زمان نسبتا زیادی را برای جمع آوری محتوا و برگزاری مراسمی در خور نام پلی استیشن ترتیب می‌دهد که معمولا همیشه سبب به وجد آمدن طرفداران می‌شوند. سال گذشته ما شاهد بخشی از گیم پلی بازی Stellar Blade بودیم که به شدت مورد توجه طرفداران قرار گرفت. به باور بسیاری، این بازی ترکیبی از بهترین بخش‌های دو سری بازی محبوب Nier و Bayonetta است.

طی این رویداد، طرفداران از تمام برنامه‌های سونی و پلی استیشن در آینده نزدیک با خبر شده و با برنامه به سراغ آینده گیمینگ خود می‌روند. در پایان باید اشاره داشت فارغ از اینکه اولین رویداد State of Play در ۲۰۲۳ در چه تاریخی برگزار می‌شود، باید منتظر برخی بازی‌های مهم و بزرگ در آینده نه چندان دور توسط سونی باشیم. شما چه فکری می‌کنید؟ به نظر شما برگزاری اولین رویداد State of Play طی ماه فوریه خوب بوده یا سونی باید آن را به زمانی دیگر موکول کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا