تاریخ انتشار بازی Star Wars Eclipse چه زمانی خواهد بود؟

جنگ ستارگان کوآنتیک دریم کی عرضه می‌شود؟

تاریخ انتشار بازی Star Wars Eclipse

طبق اطلاعاتی که منابع مختلف در اختیار رسانه اینسایدر گیمینگ (Insider Gaming) گذاشته‌اند، مشکلات مختلفی که در استودیوی کوانتیک دریم (Quantic Dream) وجود دارند، باعث شده تا تاریخ انتشار بازی Star Wars Eclipse عقب بیفتد.

پس از موفقیت دو بازی Star Wars Jedi: Fallen Order و Star Wars Jedi: Survivor، پس از سال‌ها موج جدیدی در ساخت بازی‌های مختلف بر اساس مجموعه Star Wars آغاز شده است. استودیوی یوبی‌سافت مسیو (Ubisoft Massive)، سازنده بازی Avatar: Frontiers of Pandora و مجموعه Tom Clancy’s The Division هم اکنون در حال توسعه بازی Star Wars Outlaws است. همچنین شرکت اسکای‌دنس مدیا (Skydance Media) نیز با همکاری یکی از سازندگان سری Uncharted یعنی ایمی هنیگ (Amy Hennig) در حال کار روی یک بازی معرفی نشده از این سری است.

علاوه بر این استودیوی کوانتیک دریم که به خاطر ساخت بازی‌هایی چون Heavy Rain، Beyond: Two Souls و Detroit: Become Human شناخته می‌شود نیز در حال ساخت عنوانی با نام Star Wars Eclipse است که در مراسم The Game Awards 2021 معرفی شد.  پس از معرفی این بازی اکشن ماجراجویی شایعات و گزارشاتی منتشر شد که مشکلات در روند توسعه این عنوان وجود دارد.

حتی در ادامه شایعه شد که تاریخ انتشار بازی Star Wars Eclipse احتمالا برای زمانی در سال ۲۰۲۷ یا ۲۰۲۸ برنامه‌ریزی شده است. اکنون منابع معتبری که با رسانه اینسایدر گیمینگ در ارتباط هستند و قبلا نیز خریداری شدن استودیوی کوانتیک دریم توسط شرکت چینی نت‌ایز (NetEase) را قبل از اعلام رسمی گزارش داده بودند، اعلام کرده‌اند که این عنوان برای انتشار در سال ۲۰۲۶ برنامه‌ریزی شده است.

گفته می‌شود که مشکلات و اتهاماتی که درباره محل کار و همچنین استخدام در این استودیو وجود دارند، باعث شده تا عرضه بازی این قدر عقب بیفتد، هرچند یکی از سخنگویان کوانتیک دریم مدتی پیش گفته بود که هیچ مشکلاتی در این استودیو وجود ندارد و از آن جایی که آن‌ها هیچ تاریخ یا بازه‌ای را برای انتشار Star Wars Eclipse‌ اعلام نکرده‌اند، بازی تاخیر نخورده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا