احتمال حضور جاناتان فرکس در سریال Star Trek: Picard وجود دارد

چه انتظاری از فصل دوم این مجموعه دارید؟

سریال Star Trek: Picard

ستاره‌ی فیلم Star Trek: The Next Generation، جاناتان فرکس، انتظار دارد به فصل دوم Star Trek: Picard بازگردد.

سری Star Trek یکی از محبوب‌ترین فرنچایزهای علمی تخیلی شمرده می‌شود که تاکنون فیلم‌ها و سریال‌های مختلفی بر اساس آن ساخته شده است. جدیدترین عنوان تولید شده از این فرنچایز تحت عنوان Star Trek: Picard در قالب یک سریال از شبکه‌ی CBS منتشر شده و یکی از محبوب‌ترین‌های این سری به‌حساب می‌آید. تا کنون تنها یک فصل از این مجموعه‌ی تلویزیونی عرضه شده و قرار است به‌زودی مراحل تولید فصل دوم آن کلید بخورد.

اخیرا جاناتان فرکس، یکی از بازیگران فصل اول سریال Star Trek: Picard می‌گوید امیدوار است در فصل دوم این مجموعه در جایگاه ویلیام رایکر نقش‌آفرینی کند. او در مصاحبه‌ای که در پادکست TrekGeeks داشته، از نقاط مثبت فصل اول سریال صحبت کرده است. او عقیده دارد ویلیام رایکر لازم است در فصل دوم Picard حضور داشته باشد و امیدوار است خودش در قالب این کاراکتر بازی کند.

من انتظار دارم دوباره به این سریال برگردم و فکر می‌کنم حضور اعضای دیگر Star Trek: The Next Generation در مجموعه می‌تواند جالب باشد چون تست Nepenthe به خوبی پیش رفته است. فکر می‌کنم باید اشتیاقی در این مورد وجود داشته باشد. از نظر من آن‌ها (عوامل فیلم) در این مورد مشکوک بوده‌اند اما باید دید پیکارد در سریال چه جذابیت‌هایی برای مخاطبان ایجاد می‌کند. برای مثال، بسیار خوشحال هستم که ‌آن‌ها به تایتان‌ها برنگشتند و ما توانستیم بخش تازه‌ای از جهان را کشف کنیم.

سریال Star Trek: Picard از تاریخ ۳ بهمن ۱۳۹۸ (مصادف با ۲۳ ژانویه‌ ۲۰۲۰) از شبکه‌ی تلویزیونی CBS پخش شده است. در این سریال، بازیگران مطرحی از جمله پاتریک استوارت، الیسون پیل، سانتیاگو کابررا، برنت اسپینر، جاناتان فرکس، جری ریان و ایسا بریونز حضور دارند و به ‌ایفای نقش در این عنوان علمی تخیلی پرداخته‌اند. قصه‌ی سریال، دنباله‌ی داستان‌های دو فیلم Star Trek: The Next Generation و Star Trek: Nemesis است و حول محور شخصیت پیکارد می‌چرخد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا