تماشا کنید: تاریخ پخش فصل دوم Star Trek: Picard با انتشار تریلری مشخص شد

همچین ساخت فصل سوم سریال تائید شد

در جریان رویداد آنلاین Star Trek Day که بامداد امروز برگزار شد، شرکت +Paramount با انتشار تریلری از تاریخ پخش فصل دوم Star Trek: Picard رونمایی کرد. همچنین ساخت فصل سوم این مجموعه‌ی تلویزیونی نیز تائید شد.

حدود ۵۵ سال از پخش اولین سریال تلویزیونی Star Trek می‌گذرد، سریالی که تا سه فصل ادامه یافت و محبوبیت بیش از اندازه‌اش باعث به وجود آمدن یکی از پرطرفدارترین مجموعه‌های علمی-تخیلی در تاریخ شد. اکنون بعد از این همه سال، شاهد برگزاری یک رویداد آنلاین با نام Star Trek Day و با اجرای ویل ویتون و میشا بارتون بودیم. ویل ویتون، یکی از بازیگران اصلی سریال Star Trek: The Next Generation است که در آن با پدر میشا بارتون، لوار بارتون هم‌بازی بوده است.

یکی از بخش‌های مهم این رویداد به سریال محبوب سرویس +Paramount یعنی Star Trek: Picard مربوط بود. تاریخ پخش فصل دوم Star Trek: Picard در این رویداد با انتشار تریلری مشخص شد و همچنین پاتریک استوارت، بازیگر نقش اصلی این مجموعه تائید کرد که سریال برای فصل سوم تمدید شده است. شما می‌توانید تریلر پخش شده را در ابتدای این مطلب تماشا کنید.

فصل اول این سریال در ژانویه ۲۰۲۰ از CBS All Access پخش شده بود، اما فصل دوم از +Paramount پس از حدود دو سال انتظار، در فوریه ۲۰۲۲ (بهمن یا اسفند ۱۴۰۰) در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت. در این رویداد به جز پاتریک استوارت، همبازی‌اش در Star Trek: Picard، جری رایان و یکی از شورانرها و تهیه‌کنندگان اجرایی سریال، آکیوا گلدزمن حضور داشتند. ویل ویتون مجری این بخش از رویداد بود.

تریلر پخش شده نظریه‌های مطرح شده در رابطه با سفر به زمان را تائید می‌کند و همچنین نشان می‌دهد که بازیگران وارد یک واقعیت جایگزین شده‌اند و سپس از قرن بیست و یکم دیدن کرده‌اند تا همه چیز را درست کنند. همچنین در این تریلر شاهد بازگشت جان دی لانسی در نقش کیو و حضور آنی ورشینگ در نقش ملکه بورگ هستیم.

پاتریک استوارت که طی هفت فصل سریال Star Trek: The Next Generation نقش ژان لوک پیکارد را ایفا کرده بود، در Star Trek: Picard نیز برای بازی در نقش این شخصیت محبوب بازگشته است. شرکت CBS Studios با همکاری Secret Hideout و Roddenberry Entertainment وظیفه‌ی تولید این سریال را بر عهده دارد. همچنین در فصل دوم الکس کورتزمن، آکیوا گلدزمن، تری متالاس، پاتریک استوارت، هیثر کدین، آرون بیرز، راد رادنبری، ترور راث، داک آرنیوکسکی، دیلان مسین و کریستن بیر به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال حضور دارند. آکیوا گلدزمن و تری متالاس شورانرهای این سریال نیز هستند.

به جز پاتریک استوارت، بازیگران دیگری از جمله آلیسون پیل، ایسا بریونز، ایوان اواگورا، میشل هرد، سانتیاگو کابررا، یری رایان، اورلا برادی، جان دی لانسی، آنی ورشینگ و برنت اسپاینر نیز در فصل دوم سریال Star Trek: Picard به ایفای نقش پرداخته‌اند. این مجموعه توسط +Paramount در ایالات متحده‌ی آمریکا پخش می‌شود و همچنین Amazon Prime Video آن را در بیش از ۲۰۰ کشور جهان منتشر خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا