تصاویر قسمت پایانی فصل اول سریال Star Trek: Picard را مشاهده کنید

فصل اول این سریال به پایان خود نزدیک می‌شود

فصل اول سریال Star Trek: Picard

شبکه‌ی CBS به طور رسمی تصاویر جدیدی از قسمت پایانی فصل اول سریال Star Trek: Picard منتشر کرد. قسمتی که البته پایان ماجراهای این سریال نیست.

قسمت آخر از فصل اول سریال Star Trek: Picard با نام Et in Arcadia Ego, Part 2 قرار است فردا از سرویس استریم CBS All Access منتشر شود. همان طور که از اسم این سریال هم پیداست، داستان حول شخصیت Jean-Luc Picard با هنرنمایی «پاتریک استوارت» می‌چرخد؛ یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین شخصیت‌های فرنچایز Star Trek که استوارت بیش از سی سال عهده‌دار آن بوده است. حال تصاویری از قسمت آخر منتشر شده است که می‌تواند برای طرفداران این سریال جالب و قابل توجه باشد.

نویسندگی قسمت آخر بر عهده‌ی Michael Chabon یکی از خالقان این سریال است. او که یک نویسنده‌ برنده جایزه‌ی پولیتزر (معتبرترین جایزه‌ در ادبیات) به حساب می‌آید، تا به حال روی آثاری چون Spider-Man 2 کار کرده است.

در سریال Star Trek: Picard علاوه بر شخصیت اصلی، شاهد بازگشت برخی دیگر از چهره‌های سریال‌های قبل هستیم. در ماه ژانویه فصل دوم این سریال با ده قسمت تایید شد، اما معلوم نیست که در چه زمانی شاهد پخش آن خواهیم بود. این اثر تنها محصول در حال ساخت برای تلویزیون در فرنچایز استار ترک نیست. فصل سوم سریال Star Trek: Discovery که اولین فصل آن در سال ۲۰۱۷ پخش شد، انتظار می‌رود که در سال جاری میلادی توسط CBS All Access در دسترس قرار بگیرد. البته به شرطی که به خاطر شیوع کرونا با تاخیر مواجه نشود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا