#مهسا_امینی

فصل سوم سریال Star Trek: Discovery به‌زودی پخش خواهد شد

احتمالا پخش این سریال در بهار سال جاری ادامه خواهد یافت

فصل سوم سریال Star Trek: Discovery

شبکه‌ی CBS All Access که عهده‌دار پخش محصولات تلویزیونی مرتبط با فرنچایز Star Trek است، از پخش فصل سوم سریال Star Trek: Discovery در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

این شبکه در حال حاضر دو سریال بر اساس این فرنچایز مشهور و محبوب را در حال تولید و پخش دارد؛ اولی Star Trek: Picard که فصل اول آن دیروز به اتمام رسید و فصل دوم آن قرار است ساخته شود. دومی هم سریال Star Trek: Discovery است که شاهد فصل سوم آن در سال جاری خواهیم بود.

سریال Star Trek: Discovery اولین بار در سال ۲۰۱۷ پخش شد و آخرین بار به دومین فصل و حدود یک سال پیش بر می‌گردد. حال در انتهای قسمت آخر Picard تیزری منتشر شد که از پخش سومین فصل Discovery در آینده‌ای نزدیک خبر می‌دهد. در این تیزر شاهد هستیم که شخصیت اصلی سریال Michael Burnham با بازی Sonequa Martin-Green پرچم فدراسیون متحد سیاره‌ها (The United Federation of Planets) را در دست گرفته است. در انتهای این تیزر عبارت Coming Soon یا «به‌زودی» به چشم می‌خورد. آقای Alex Kurtzman یکی از شورانرهای سریال هم این تیزر را در توییتر منتشر کرد.

تولید این سریال در ماه گذشته به پایان رسید و به نظر می‌رسد که مراحل پس از تولید هم تقریبا به اتمام رسیده باشد. با این اوصاف به احتمال زیاد در همین بهار شاهد پخش سومین فصل خواهیم بود. به جز کورتزمن، آقای Bryan Fuller خالق سریال Hannibal هم یکی دیگر از شورانرهای سریال است. در کنار مارتین-گرین به عنوان بازیگر اصلی، بازیگرانی چون Doug Jones، Shazad Latif، Anthony Rapp و Jason Isaac در این سریال از مجموعه استارترک، حضور دارند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا