نمایش ظاهر متفاوت ابرشرور انیمیشن Spider-Verse 2 در ویدیو تبلیغاتی جدید سونی

قدرتی عجیب با ظاهری عجیب‌تر

به‌تازگی سونی پیکچرز با انتشار تریلری جدید، نگاهی متفاوت به قدرت‌ها و ظاهر ترسناک ابرشرور انیمیشن Spider-Verse 2 داشته است.

نقش شخصیت اسپات به‌عنوان آنتاگونیست اصلی انیمیشن Spider-Man: Across The Spider-Verse زمانی تایید شد که تصویری رسمی از مبارزه او با مایلز مورالز و گوئن استیسی، توسط اکانت توییتر سونی پیکچرز انیمیشن به اشتراک گذاشته شد. سپس بعد از گذشت چندین ماه طی گزارشی رسمی تایید شد که اسپات علاوه بر این دنباله اسپایدروسی، در قسمت سوم سه‌گانه یعنی Spider-Man: Beyond the Spider-Verse نیز حضور پیدا خواهد کرد.

حالا در تریلری جدید که شب گذشته در اکانت یوتیوب Sony Pictures España منتشر شده، ظاهر و قدرت‌های اسپات به شکلی کاملا متفاوت به نمایش گذاشته شده‌اند.

این چند ثانیه نشان می‌دهد که اسپات چقدر در توانایی ایجاد پورتال‌های بین‌بعدی برای برتری بر حریف خود مسلط است.

در این صحنه نیز اسپات را در فضایی عجیب می‌بینیم که شباهت زیادی به Spotted Dimension دارد، منبع اصلی قدرت‌های اسپات در کمیک‌ها و همچنین محلی که برای فرار کردن از دشمنانش از آن استفاده می‌کند.

در کمیک‌ها، تنها قدرت اصلی اسپات تله‌پورت کردن از طریق Spotted Dimension است، اما طبق آنچه که در این تریلر جدید به نمایش گذاشته شده، ابرشرور انیمیشن Spider-Verse 2 می‌تواند با برداشتن پورتال‌های روی بدنش و قرار دادنشان در مکان‌های مختلف، به هر کجا که می‌خواهد سفر کند و به هر چیزی دسترسی داشته باشد.

شاید مایلز مورالز شخصیت قدرتمندی باشد، اما شکست دادن اسپات کار آسانی نخواهد بود. با این حال یکی از راه‌های قابل توجه این است که مایلز از این پرتال‌های بین‌بعدی علیه اسپات استفاده کند، درست مثل زمانیکه اسپات در کمیک‌ها با استفاده از پرتال‌هایش مشت اسپایدرمن را به خودش برگرداند.

انیمیشن مورد انتظار Spider-Man: Across The Spider-Verse در تاریخ ۲ ژوئن سال جاری (۱۲ خرداد سال ۱۴۰۲) و دنباله آن با نام Spider-Man: Beyond The Spider-Verse در تاریخ ۲۹ مارچ سال ۲۰۲۴ (۱۰ فروردین سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهند شد.

4.4 8 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا