رده سنی انیمیشن Spider-Verse 2 مشخص شد

شاهکار جدید سونی

رده سنی انیمیشن Spider-Verse 2

درست یک ماه قبل از اکران جهانی خود، بالاخره رده سنی انیمیشن Spider-Verse 2 مشخص شد.

از اولین تیزر که نبردی هیجان‌انگیز بین مایلز و میگل اوهارا را به نمایش گذاشت تا تریلر بعدی که با پرداختن به جزئیات داستانی انتظارات را به اوج رساند، طرفداران می‌توانند انتظار یک ماجراجویی احساسی و هیجان‌انگیز داشته باشند. حضور شخصیت اسپات، ابرشروری که ظاهر ترسناکش قطعا باعث ایجاد دلهره در بینندگان می‌شود، از دیگر دلایل هیجان‌زده شدن برای این دنباله اسپایدرورسی است.

با اینکه تنها یک ماه تا اکران جهانی باقیست، کمپین تبلیغاتی سونی همچنان ادامه دارد و هر روز تریلر و تی وی اسپات‌های جدیدی در فضای مجازی بین طرفداران دست به دست می‌شود. حالا هم طبق گزارشی رسمی تایید شده است که انجمن تصاویر متحرک آمریکا (MPAA) رده سنی انیمیشن Spider-Verse 2 را با توجه به سکانس‌های اکشن، استفاده از برخی عبارات و عناصر موضوعی، PG تعیین کرده است. این رده سنی تقریبا مشابه رده سنی Into the Spider-Verse است، با این تفاوت که برای قسمت قبلی از زبان ملایم (Mild Language) برخوردار بود. درنتیجه هنوز مشخص نیست که آیا لحن این قسمت سنگین‌تر از قسمت قبلی است یا خیر.

حالا رده سنی PG چیست؟ یک فیلم با درجه PG هنگام مشاهده به راهنمایی و نظر والدین نیاز دارد چراکه برخی از تصاویر و زبان ممکن است برای کودکان مناسب نباشد مانند زبان مبتذل یا صحنه‌های خشونت آمیز در فرکانس پایین، اما مطلقا هیچ صحنه‌ای از استفاده یا سوء استفاده از موادی مانند مواد مخدر وجود ندارد. ناگفته نماند که در مقایسه با رتبه‌بندی PG-13، فیلم‌های PG دارای لحن ملایم‌تری هستند و هیچ‌گونه تصاویر مرتبط با خشونت، برهنگی، جنسیت، فعالیت بزرگسالان یا دیگر عوامل را شامل نمی‌شوند.

در کل این رده‌ سنی کاملا منطقی است و می‌تواند تاثیر بسزایی در به تصویر کشیده شدن میگل اوهارا داشته باشد، چون برخلاف بقیه اسپایدرمن‌ها، او حد و مرز خاصی برای خودش تعیین نمی‌کند و گرفتن جان را یک خط قرمز نمی‌بیند.

انیمیشن به‌شدت مورد انتظار Spider-Man: Across The Spider-Verse در تاریخ ۲ ژوئن سال جاری (۱۲ خرداد سال ۱۴۰۲) و دنباله آن با نام Spider-Man: Beyond The Spider-Verse در تاریخ ۲۹ مارچ سال ۲۰۲۴ (۱۰ فروردین سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهند شد.

3.9 23 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا