تریلر جدید انیمیشن Spider-Verse 2 منتشر شد

مایلز علیه مولتی‌ورس

تریلر جدید انیمیشن Spider-Verse 2 منتشر شد پارسا خلیلی ۳ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینما

از زمان اکران انیمیشن Spider-Man: Into The Spider-Verse در سال ۲۰۱۸، طرفداران بی‌صبرانه منتظر از راه رسیدن دنباله آن هستند و درحالیکه تنها یک ماه تا اکرانش در سینماها باقی مانده، به‌تازگی سونی با انتشار تریلر جدید انیمیشن Spider-Verse 2، جزئیات بیشتری از داستان این دنباله مولتی‌ورسی را فاش کرده است.

قسمت اول سه‌گانه اسپایدرورس سونی پیکچرز هم مخاطبان را با ایده جهان‌های موازی آشنا کرد و هم به روایت داستان پیشینه مایلز مورالز با صداپیشگی شیمیک مور (Shameik Moore) پرداخت. حالا بعد از گذشت پنج، مایلز باری دیگر بازگشته تا در دنباله Spider-Man: Across The Spider-Verse با تهدیدی بزرگ‌تر از ویلسون فیسک مواجه شود.

طبق آنچه که در تریلر ماه گذشته نشان داده شد، داستان قسمت دوم حول محور شخصیت میگل اوهارا ملقب به Spider-Man 2099 با صداپیشگی اسکار آیزک (Oscar Isaac) می‌چرخد، اسپایدرمنی از دنیای آینده که با تشکیل دادن گروه اسپایدر فورس سعی دارد از نظم اسپایدرورس در برابر هر تهدید کوچک و بزرگ حفاظت کند. حالا یکی از این تهدید‌های بی‌شمار ابرشروری به‌نام اسپات (The Spot) است که توانایی ایجاد کردن پورتال‌هایش‌ به هر نقطه از زمان و مکان، پتانسیل نابود کردن مولتی‌ورس را دارد. مایلز هم که از قدرت‌های اسپات باخبر است سعی می‌کند به گروه مخصوص اسپایدر فورس بپیوندد، اما میگل اوهارا با اشاره مستقیم به دنیای سینمایی مارول و وقایع فیلم Spider-Man: No Way Home، رسما او را از پیوستن به گروه منع می‌کند.

حالا تریلر جدید انیمیشن Spider-Verse 2 توسط کانال یوتوب ناشناسی منتشر شده و جزئیات بیشتری از داستان را برای طرفداران به اشتراک گذاشته است. قبل از معرفی مجدد اسپایدر گوئن هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) که مایلز را به مقر مولتی‌ورسی اسپایدرمن‌ها می‌برد، ابتدا نگاه جدیدی به نبرد مایلز با اسپات داریم. سپس باری دیگر با جسیکا درو ایسا ری (Issa Rae)، اسپایدرمن ایندیا کاران سونی (Karan Soni)، پیتر بی پارکر جیک جانسون (Jake Johnson) و اسپایدر پانک دانیل کالویا (Daniel Kaluuya) آشنا می‌شویم. در ادامه صدای گوئن را می‌شنویم که میگل را یک خون آشام نینجا توصیف می‌کند و می‌گوید که کل جامعه عنکبوتی و تشکیل گروه اسپایدر فورس ایده او بوده است.

از اینجا، تریلر به جزئیات بیشتری در مورد درگیری بین میگل و مایلز می‌پردازد و درست مثل تریلر قبلی اصرار دارد که اسپایدرمن بودن یک نوع فداکاری است، در حالیکه مایلز نمی‌تواند باور کند باید بین عزیزانش و کل دنیا یکی را انتخاب کند. به‌دنبال فرار مایلز از جامعه عنکبوتی، میگل، گوئن و پیتر بی پارکر را می‌بینیم که او را در یک بعد آینده‌نگر دنبال می‌کنند. در آخر هم مایلز خطاب به میگل می‌گوید: “همه سعی دارند بهم بگویند که داستانم چگونه به‌پایان خواهد رسید، اما نه، من شانس خودمو امتحان می‌کنم”.

انیمیشن به‌شدت مورد انتظار Spider-Man: Across The Spider-Verse در تاریخ ۲ ژوئن سال جاری (۱۲ خرداد سال ۱۴۰۲) و دنباله آن با نام Spider-Man: Beyond The Spider-Verse در تاریخ ۲۹ مارچ سال ۲۰۲۴ (۱۰ فروردین سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهند شد.

4.3 12 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا