اطلاعات جدیدی از داستان شخصیت اسکار آیزاک در Spider-Verse 2 فاش شد

داستانی تقریبا مثل کتاب‌های کمیک

اسکار آیزاک در Spider-Verse 2

به تازگی اطلاعات جدیدی از داستان پیش‌زمینه شخصیت اسکار آیزاک در Spider-Verse 2، از طریق یکی از اکشن فیگورهای این انیمیشن مورد انتظار لو رفته است. او در این انیمیشن صداپیشگی شخصیتی با نام میگل اوهارا (Miquel O’Hara) که با نام مرد عنکبوتی ۲۰۹۹ (Spider-Man 2099) را بر عهده دارد.

با وجود این که اسکار آیزاک (Oscar Isaac)، اولین حضور خود را در دنیای سینمایی مارول (MCU) در سریال Moon Knight محصول سرویس اشتراکی دیزنی پلاس (+Disney) تجربه کرد،‌ اما اولین نقش او که مرتبط با آثار مارولی است، از طریق صحنه پس از تیتراژ انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse در سال ۲۰۱۸ رقم خورد. اکنون اسکار آیزاک برای دنباله این انیمیشن که قرار است در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۳ (۱۲ خرداد ۱۴۰۲) در سینماها اکران شود، دوباره نقش این مرد عنکبوتی آینده‌نگرانه را ایفا کند.

اسکار آیزاک در گذشته درباره این شخصیت صحبت کرده و گفته بود که نسخه او از این مرد عنکبوتی بسیار جدی است و حس شوخ‌طبعی ندارد. با این حال یک اکشن فیگور جدید انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Vere اطلاعات جدیدی از داستان پیش‌زمینه شخصیت اسکار آیزاک در Spider-Verse 2 و جزئیات گذشته او، به ویژه نحوه تبدیل شدن او به مرد عنکبوتی را فاش می‌کند.

داستان پیش‌زمینه شخصیت اسکار آیزاک در Spider-Verse 2 فاش شد

شرکت هاسبرو (Hasbro) اخیرا یک اکشن فیگور ۶ اینچی برای میگل اوهارا با بازی اسکار آیزاک که با نام مرد عنکبوتی ۲۰۹۹ نیز شناخته می‌شود، عرضه کرده است، شخصیتی که نقش برجسته‌ای در انیمیشن مورد انتظار Spider-Man: Across the Spider-Verse خواهد داشت.

پشت جعبه این اکشن فیگور شاهد پرده‌برداری از داستان اسرارآمیز این شخصیت هستیم و همچنین جزئیات چگونگی تبدیل شدن او به مرد عنکبوتی در جهان خود. شما در زیر می‌توانید این توضیحات را مشاهده کنید:

میگل اوهارا سعی کرد ژنتیک افراد عنکبوتی سابق را دستکاری کند و به طور تصادفی خود را به بهترین مرد عنکبوتی در مولتی‌ورس تبدیل کرد!

همچنین شرکت هاسبرو اکشن فیگور مشابهی از شخصیت گوئن استیسی با صداپیشگی هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) عرضه کرده است. این اکشن فیگور اندازه ۶ اینچی دارد و شامل یک تار می‌شود که می‌توان آن را به بازوی این اشکن فیگور متصل کرد. پشت بسته‌بندی این اکشن فیگور نیز شرح مختصری از شخصیت او داده شده است.

شما در زیر می‌توانید این توضیحات را مشاهده کنید:

گوئن استیسی مشغول تمرین گروه، محافظت از شهرش به عنوان اسپایدر گوئن (Spider-Gwen) و مخفی نگه داشتن هویت عنکبوتی خود است.

شرح داستان کمیکی مرد عنکبوتی ۲۰۹۹

به نظر می‌رسد که این نسخه از میگل اوهارا در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse داستانی مشابه با نسخه کمیکی این شخصیت خواهد داشت. در حالی که اطلاعات پشت جعبه اکشن فیگور به عمق زیادی نمی‌رود، فیلم تقریبا نمایشی را ارائه می‌دهد که طرفداران کمیک می‌توانند داستان آن را تشخیص دهند.

میگل اوهارا توسط شرکتی به نام آلکمکس (Alchemax) در کتاب‌های کمیک استخدام می‌شود. او برنامه ژنتیک را در این شرکت رهبری کرد و در نهایت تلاش کرد تا توانایی‌هایی را که مرد عنکبوتی اصلی داشت، بازسازی کند.

این شخصیت در نهایت توسط تایلر استون (Tyler Stone)، معاون تحقیقات و توسعه آلچمکس فریب خورد و دستکاری شد. تایلر استون به میگل اوهارا داروی اعتیادآوری به نام رپچر (Rapture) تزریق کرد، ماده‌ای که فقط شرکت آلچمکس مجازی به توزیع آن بود.

در تلاش برای معکوس کردن اثرات رپچر، میگل در نهایت تصمیم گرفت تا دی‌ان‌ای خود را با نمونه‌ای که قبل از تزریق رپچر از خود گرفته بود، بازنوسیس کند. با این حال، دستگاه تغییر ژنی که او استفاده می‌کرد، خراب شد و کد ژنتیکی میگل در واقع ۵۰ درصد،‌ دی‌ان‌ای عنکبوتی شد و به او قدرت و توانایی‌های مرد عنکبوتی را داد.

انیمیشن Spider-Man: Across the Spdier-Verse در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۳ (۱۲ خرداد ۱۴۰۲) در سالن‌های سینما اکران خواهد شد. همچنین قرار است تا دنباله آن یعنی Spider-Man: Beyond the Spider-Verse نیز در تاریخ ۲۹ مارس ۲۰۲۴ (۱۰ فروردین ۱۴۰۳) اکران شود. شامیک مور (Shameik Moore) در نقش مایلز مورالز (Miles Morales)، هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) در نقش گوئن استیسی (Gwen Stacy)، جیک جانسون (Jake Johnson) در نقش پیتر بی. پارکر (Peter B. Parker)، اسکار آیزاک در نقش میگل اوهارا (Miguel O’Hara) یا همان مرد عنکبوتی ۲۰۹۹، اسا ری (Issa Rae) در نقش جسیکا درو (Jessica Drew) یا زن عنکبوتی (Spider-Woman) از جمله افرادی هستند که در این اثر به صداپیشگی پرداخته‌اند.

4 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا