اولین ویدیو رسمی Spider-Man: No Way Home طرفداران را به وجد آورده است!

این ویدیو مدتی بعد حذف شد

اکانت آرژانتینی سونی پیکچرز در توییتر ساعاتی قبل اولین ویدیو رسمی Spider-Man: No Way Home را منتشر و سپس پاک کرد.

غیبت طولانی مدت مارول روی پرده نقره‌ای طی هفته‌های آتی به انتهای خود می‌رسد. استودیو آمریکایی قصد دارد با همکاری والت دیزنی چهار فیلم سینمایی را طی ماه‌های باقی مانده از سال جاری میلادی به سینماها ببرد. مورد اول Black Widow است که رازهایی از گذشته ناتاشا رومانوف را فاش می‌کند. مورد دوم، Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings نام داشته و از اولین قهرمان آسیایی فرنچایز پرده می‌بردارد. مورد سوم، تحت عنوان Eternals شناخته شده و نژادی از موجودات بسیار قدرتمند را به تصویر می‌کشد. در انتها، به مورد چهارم می‌رسیم که برای بسیاری از علاقه‌مندان به آثار ابرقهرمانی، مورد انتظارترین فیلم سال است: Spider-Man: No Way Home.

هایپی که پیرامون Spider-Man: No Way Home وجود دارد، به دلیل شایعه‌ها شکل گرفت. طی ماه‌های اخیر گزارش‌های غیررسمی‌ای در فضای مجازی منتشر شدند مبنی بر اینکه سومین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی در MCU به مولتی‌ورس پرداخته و شاهد حضور نسخه‌های تام هالند (Tom Holland)، توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در داستان خواهیم بود. به این دو مورد باید الکترو با نقش‌آفرینی جیمی فاکس (Jamie Foxx) و دکتر اختاپوس با نقش‌آفرینی آلفرد مولینا (Alfred Molina) را افزود. تا به این لحظه، بازگشت فاکس و مولینا تایید شده اما منابع رسمی تجدید دیدار با نسخه‌‎های قدیمی مرد عنکبوتی را صریحا رد کرده‌اند.

اکانت توییتری Sony Pictures Argentina ساعاتی قبل اولین ویدیو رسمی Spider-Man: No Way Home را منتشر کرد. این ویدیو تنها ۹ ثانیه زمان داشته و لوگوی فیلم را به تصویر می‌کشد. نکته مهم ماجرا در انتهای ویدیو خودنمایی می‌کند. اگر دقت کنید، لوگو برای مدت کوتاهی دچار تغییرات می‌شود؛ افکتی که نمونه‌اش را Spider-Man: Into the Spider-Verse دیده بودیم و تحت عنوان گلیچ شناخته می‌شود. گلیچ در Into the Spider-Verse نتیجه حضور یک انسان در دنیایی است که به آن تعلق ندارد. انتشار ویدیو از سوی گروهی از کاربران فضای مجازی به عنوان حکم تاییدی بر شایعه‌ها تلقی شد و آن‌ها را به جد آورد. در ضمن، اکانت آرژانتینی سونی پیکچرز به سرعت ویدیو را از صفحه خود حذف کرد.

مولتی‌ورس، تنها چالشی نیست که پیتر پارکر باید در Spider-Man: No Way Home با آن دست و پنجه نرم کند. میستریو در انتهای Spider-Man: Far From Home مرد عنکبوتی را مقصر فاجعه لندن نشان داد و سپس هویت واقعی‌اش را فاش کرد. بدین ترتیب، پارکر نه تنها باید از عزیزترین انسان‌های زندگی خود در برابر دشمنانش محافظت کند، بلکه باید تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا واقعیت را فاش کرده و بدین ترتیب، از محکومیتش جلوگیری کند.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین فیلم مرد عنکبوتی از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) در سینماهای ایالات متحده آمریکا قابل‌تماشا خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا