#مهسا_امینی

پوستر جدید فیلم اسپایدرمن 3 و رفتن پیتر پارکر به مولتی‌ورس با کیفیت IMAX!

اینبار پیتر تنهاست

پوستر جدید فیلم اسپایدرمن 3

در پوستر جدید فیلم اسپایدرمن 3 می‌توانید ببینید که پیتر پارکر (Peter Paker) در حال رفتن به یک مولتی‌ورس عجیب است که اثر سینمایی آن در کیفیت IMAX هم اکران می‌شود.

طی چند هفته یا شاید بهتر است بگوییم ماه اخیر، به کلی بخش اخبار دنیای سینمای در رسانه‌های مختلف پر شده از تصاویر و تیزرهای مختلفی که از فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر می‌شوند. حال این دقیقا بر خلاف روندی است که پیش از اکران فیلم Eternals در نظر گرفته شده بود؛ طوری که سونی و استودیو مارول عملا طرفداران را برای فهمیدن کوچک‌تری جزئیات تشنه نگه داشته بودند!

حال اوضاع کاملا تغییر کرده و هر روز که بخش اخبار را بررسی کنید، یک پوستر جدید و نه‌چندان متفاوت از عنوان No Way Home را مشاهده خواهید کرد. دلیل متفاوت نبودن آن هم هنوز مشخص نیست، چراکه در تمامی پوسترها ما معمولا چنگال‌های دکتر اختاپوس (Doc Oc) را می‌بینیم که به سمت پیتر نشانه می‌روند و از طرفی پشت سر او دکتر استرنج (Dr. Strange) ایستاده است. به هر حال از همان تریلر دوم فیلم هم مشخص بود که سازندگان قصد دارند تا کمترین اطلاعات را در دسترس کاربران قرار دهند و همه چیز را با مخفی‌کاری دنبال کنتد تا در نهایت، خود فیلم برای همگان شوکه کننده باشد!

در پوستر جدید فیلم اسپایدرمن 3 هم تقریبا همین روال حفظ شده و ما قرار نیست تا توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) را ببینیم، بلکه صرفا مرد عنکبوتی تام هالند (Tom Holland) را می‌بنیم که با ژستی که تاکنون در چندین و چند عکس مختلف دیده بودیم، در حال تاب خوردن داخل مولتی‌ورس است. به نحوی که حتی دیگر خبری هم از چنگال‌های دکتر اختاپوس و همچنین گرین گابلین (Green Goblin) نیست و سازندگان سعی نکرده‌اند تا همه چیز را در یک صفحه محدود جای بدهند!

در این تصویر جزئیات چندانی وجود ندارد، اما از روی ساختمان‌های پشت سر پیتر می‌توانید متوجه شوید که او در حال افتادن داخل مولتی‌ورس، یا شاید هم بُعد آینه‌ای است که دکتر استرنج برای گرفتن آن جعبه مخفی که در تریلر دوم و حتی اول، نشان داده شده بود درست کرده تا اسپایدرمن را گیر بیندازد. همچنین لباس تن مرد عنبکبوتی در این پوستر، همان زره Iron Spider است که در فیلم Avengers: Infinity War تونی استارک (Tony Stark) به او هدیه داده بود.

فیلم Spider-Man: No Way Home در تاریخ ۲۶ آذر (۱۷ دسامبر) سال جاری روی پرده سینماهای جهان خواهد رفت و جالب است بدانید که در کشور هند، یک روز زودتر هم اکران خواهد شد! گفته می‌شود که این اثر سینمایی می‌تواند در میزان فروش با Avengers: Endgame هم رقابت کند و از طرفی به پرفروش‌ترین فیلمی که از روی شخصیت کمیک بوکی اسپایدرمن ساخته شده، تبدیل خواهد شد.


guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا