#مهسا_امینی

بازگشت میستریو به فرنچایز مرد عنکبوتی در پوسترهای فن‌مید فیلم راهی به خانه نیست

در وصف آرزوی بازگشت میستریو

فرنچایز مردعنکبوتی

فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست یکی از مورد انتظارترین آثار دنیای سینمایی مارول است که بزرگترین فیلم در فرنچایز مرد عنکبوتی نیز به حساب می‌آید. اسپایدرمن یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های کمیک بوکی جهان و یکی از شناخته‌ شده‌ترین شخصیت‌های مارول است. هر ابر قهرمان بدون شک دشمنان بسیار زیادی دارد و اسپایدرمن هم از این قاعده مستثنی نیست. اسپایدرمن دشمن‌های زیادی دارد که بسیاری از آن‌ها به لطف شرکت‌های سونی و مارول به پرده نقره‌ای سینما آمده‌اند. 

اکنون نیز در فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست با پنج ابر شرور محبوب فرنچایز مرد عنکبوتی از جمله دکتر اختاپوس، الکترو، گرین گابلین، مرد شنی و لیزار روبه‌رو خواهیم شد. این گروه پنج نفره طرفداران را به یاد گروه Sinister Six میاندازد و اگر چه استودیو مارول اعلام کرده است که در این فیلم تنها پنج ابرشرور وجود خواهد داشت به نظر می‌رسد که احتمال وجود شرور شماره ششم آن چنان هم دور از انتظار نیست. در نتیجه یکی از طرفداران هنرمند این اثر پوستر فن‌میدی طراحی کرده است که در آن می‌توانیم علاوه بر اندرو گارفیلد و توبی مگوایر شخصیت‌های میستریو و کرکس را نیز مشاهده کنیم. 

پوستر فن‌مید مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست با حضور میستریو

از همان ابتدای فیلمبرداری فیلم راهی به خانه نیست و پس از انتشار شایعات حضور دو مرد عنکبوتی قدیمی و ابرشرورهای پیشین در این اثر، هنرمندان مختلفی دست به طراحی پوسترهای جذابی زدند که انتظارات طرفداران از این اثر را به تصویر می‌کشیدند. اکنون نیز هنرمند دیجیتال آرت  mahj_art پوستری طراحی کرده و در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است که میستریو و کرکس را علاوه بر دکتر اختاپوس، الکترو، لیزارد و گرین گابلین در مقابل سه مرد عنکبوتی قرار داده است. 

کرکس (Vulture) اولین دشمن مرد عنکبوتی تام هالند بود که در پایان فیلم مرد عنکبوتی بازگشت به خانه به زندان رفت. مستریو نیز دشمن قدرتمند پیتر پارکر بود که با استفاده از تکنولوژی توهم زای خود پیتر را سردرگم کرد و هویت او را برای همه افشا کرد. اگرچه به نظر می‌رسد که میستریو در پایان این فیلم مرد اما مرگ او هرگز تایید نشد و طرفداران باور دارند که ممکن است سونی ششمین ابر شرور این اثر را از دید طرفداران پنهان کرده و در نهایت یکی از این دو شخصیت را در فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست خواهیم دید. 

آیا شما نیز با بازگشت میستریو به فیلم مرد عنکبوتی ۳ موافق هستید؟


guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا