مبارزه خونین اسپایدرمن و گرین گابلین در جدیدترین صحنه حذف شده فیلم Spider-Man: No Way Home

مبارزه‌ای که نباید حذف می‌شد!

مبارزه خونین اسپایدرمن و گرین گابلین در جدیدترین صحنه حذف شده فیلم Spider-Man: No Way Home پارسا خلیلی ۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ مارول
صحنه حذف شده فیلم Spider-Man: No Way Home

به‌تازگی کانسپت آرتیست استودیو مارول تصویری از جدیدترین صحنه حذف شده فیلم Spider-Man: No Way Home رونمایی کرده که مبارزه خونین اسپایدرمن با گرین گابلین را نشان می‌دهد.

قسمت پایانی سه‌گانه اسپایدرمن نه‌تنها آرزوی دیرینه طرفداران را برآورده کرد، بلکه موفق شد با فروش ۱.۹ میلیارد دلاری در گیشه جهانی، رسما به پرفروش‌ترین فیلم سونی تبدیل شود. از بازگرداندن اسپایدرمن‌های توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) گرفته تا اتحاد ابرشرورهای دنیای سم ریمی (Sam Raimi) و مارک وب (Marc Webb)، Spider-Man: No Way Home یکی از بهترین برداشت‌های سینما از ایده مولتی‌ورس بوده است.

به‌لطف کتاب Spider-Man: No Way Home – The Art of the Movie طی چند هفته‌ گذشته شاهد کانسپت آرت و ایده‌های استفاده نشده زیادی بودیم که پتانسیل تبدیل کردن فیلم به بهترین اثر مولتی‌ورسی و کراس اوری دنیای سینمایی مارول را داشتند. حالا به‌تازگی فیل ساندرز (Phil Saunders)، کانسپت آرتیست و یکی از اعضای تیم توسعه با به اشتراک گذاشتن تصویری جدید، نگاهی به جدیدترین صحنه حذف شده فیلم Spider-Man: No Way Home داشته است

همانطور که مشاهده می‌کنید، در صحنه حذفی، از یک طرف اسپایدرمن و از طرفی دیگر ام جی با گرین گابلین درگیر شده‌اند. اینطور که پیداست پیتر به‌شدت زخمی شده و توان مبارزه کردن ندارد، به‌همین خاطر ام جی وارد عمل شده تا با استفاده از پادزهری مخصوص، به تهدید گرین گابلین پایان بدهد.

برنامه‌های استودیو مارول برای این دو شخصیت محبوب تنها به این صحنه حذف‌ شده ختم نمی‌شود، چراکه در این کتاب، کانسپت آرت و طرح‌های جالبی از گرین گابلین و اسپایدرمن وجود دارد که رد شدنشان کمی ناراحت کننده است. برای مثال گرین گابلین در ابتدا قرار بود حین مبارزه با اسپایدرمن‌ها در نبرد پایانی فیلم، از زره مرد آهنی (نسخه بنفش و طلایی زره تونی از فیلم Iron Man 2) و پهپادهای میستریو کمک بگیرد. پیتر پارکر نیز علاوه‌بر لباس سیمبیوتی و اتحادش با اسپایدرمن استودیو اینسامنیاک گیمز، چندین طراحی فوق‌العاده جذاب داشت که ظاهرش را به کمیک‌ها نزدیک‌تر می‌کرد. امیدواریم که برخی از این ایده‌های رد شده در دومین سه‌گانه که با فیلم Spider-Man 4 آغاز می‌شود، بکار گرفته شوند.

فیلم Spider-Man: No Way Home در دو نسخه استاندارد و ویژه (The More Fun Stuff) در دسترس است و به‌زودی به سرویس دیزنی پلاس راه پیدا می‌کند.

3.7 9 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا