1%
  • 10/10

واکنش بازیگر Across The Spider-Verse به برنده نشدن جایزه اسکار

"دزدیده شد."

واکنش بازیگر Across The Spider-Verse به برنده نشدن جایزه اسکار ۲ ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازیگر Across The Spider-Verse

بازیگر Across The Spider-Verse به دنبال برنده نشده جایزه اسکار توسط این فیلم در دسته‌بندی بهترین انیمیشن سال، واکنش تندی نشان داد.

شامیک مور (Shameik Moor) بازیگر شخصیت اصلی فیلم انیمیشنی Spider-Man: Across The Spider-Verse که نقش مایلز مورالز را ایفا می‌کند به دنبال باخت جایزه اسکار بهترین فیلم انیمیشنی سال به فیلم The Boy And The Heron اثر تحسین شده هایائو میازاکی و استودیو جیبلی، به سرعت در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق، ناراحتی خود را از این موضوع ابراز نمود و تنها نوشت: “دزدیده شد”.

در ادامه مور به این موضوع اشاره کرد که یک بازنده مغموم بوده و با توجه به اینکه Across The Spider-Verse بر زندگی بسیاری از افراد و مخاطبین خود تاثیر گذاشته، آن‌ها بازنده محسوب نمی‌شوند. “احترام به تمامی برندگان. این موضوع حقیقت دارد و من مطمئنا یک بازنده مغموم هستم. با این حال واقعا بازنده نبودیم زیرا Across The Spider-Verse بر زندگی بسیاری تاثیر گذاشته است. شاید ما امشب مورد ستایش واقع نشدیم اما زندگی ادامه دارد. و فراتر از آن (Beyond اشاره به نسخه بعدی این فیلم)… بله آماده باشید.”

جدا از بازیگر Across The Spider-Verse آقای کریستوفر میلر (Christopher Miller) نویسنده و تهیه‌کننده این فیلم نیز به نوبه خود به این موضوع واکنش نشان داد و ضمن ستایش کارگردان The Boy And The Heron یعنی هایائو میازکی افسانه‌ای نوشت: “خب اگر قرار است بازنده باشید، بهتر است به بهترین تمام دوران‌ها ببازید.”

باید به این موضوع نیز اشاره کرد که واکنش اولیه شامیک مور سبب شد بسیاری از طرفداران این فیلم نیز با اظهارنظرهای احساسی، به برنده نشدن فیلم Spider-Man: Across The Spider-Verse واکنش نشان دهند و ناراحتی خود را از این موضوع ابراز نمایند. مخصوصا با توجه به این موضوع که نسخه اول این مجموعه تحت عنوان Into The Spider-Verse موفق شده بود جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال را به خود اختصاص دهد. حال آن که عده‌ای دیگر به مانند میلر، ضمن ابراز ناراحتی خود، به ستایش The Boy And The Heron پرداخته و برنده شدن این فیلم را امری شایسته قلمداد کردند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments