اطلاعات مهمی از داستان بازی Marvel’s Spider-Man 2 لو رفت

خطر اسپویل!

اطلاعات مهمی از داستان بازی Marvel’s Spider-Man 2 لو رفت حمید توحیدلو ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
داستان بازی Marvel’s Spider-Man 2

ساعاتی قبل جزئیات بسیار مهمی از داستان و شخصیت‌های بازی Marvel’s Spider-Man 2 در سراسر فضای مجازی لو رفت!

افشای جزئیات بسیار مهم از داستان بازی‌های انحصاری پلی استیشن موضوع جدیدی نیست و برخلاف تلاش‌های سونی، متاسفانه این روند کماکان ادامه دارد. در همین راستا، مدتی قبل اطلاعات روایی مهمی از بازی اسپایدرمن ۲ و شخصیت‌های آن در سراسر فضای مجازی فاش شد که حسابی هواداران دنیای مارول را شوکه و متاسف کرد.

همان‌طور که استودیوی اینسامنیاک گیمز گفته بود، دنباله سری مرد عنکبوتی حول دو شخصیت پیتر پارکر و مایلز مورالس می‌چرخد که این بار نیز باید از شهر نیویورک در برابر ویلن‌ها محافظت کنند. از طرفی، ونوم به همراه Kraven the Hunter به عنوان دشمنان اصلی بازی معرفی شدند.

حال بر اساس تازه‌ترین افشاگری‌ها، گویا پیتر در اوایل بازی به Symbiote آلوده می‌شود و به دنبال آن، لباس کلاسیک Symbiote Suit خود را به دست می‌آورد. با این وجود، او می‌تواند از قدرت‌های جدید نیز برای مبارزه با دشمنان استفاده کند. در همین حین، نورمن آزبورن، که از قابلیت‌های جدید اسپایدرمن حسابی نگران شده، کراون را استخدام می‌کند تا او را دستگیر کند.

بعد از چندین مبارزه نفس‌گیر، در نهایت پیتر را از شر لباس خلاص می‌شود، اما پس از آن، ادی بروک، ونوم اصلی کمیک‌ها را آلوده می‌کند. گویا ادی نیز یکی از شخصیت‌های قابل بازی مرد عنکبوتی ۲ خواهد بود. او زمانی که به ونوم تبدیل می‌شود، با کریون هانتر همکاری کرده تا از پیتر انتقام بگیرد، اما در نهایت هانتر کشته می‌شود.

از طرفی، نورمن ظاهرا هری به گرین گابلین تبدیل شده که در ادامه شاهد رویارویی مهیج میان دو مرد عنکبوتی، گابلین و ونوم خواهیم بود. در این مبارزه، نورمن، هری را با لباس پیشرفته‌تر گابلین به قتل می‌رساند و سیمبیوت را از ادی جدا می‌کند که بعد از آن، براک به همراه موجود ناپدید می‌شود.

طبق این گزارش، از دیگر ویلن‌هایی که در داستان بازی Marvel’s Spider Man 2 حضور دارند، می‌توان به Mysterio و Sandman Big Wheel و Shocker و Paste Pot Pete و Screwball اشاره کرد. به علاوه، گویا صدای دکتر اختاپوس نیز در یکی از فایل‌های صورتی بازی شنیده خواهد شد. فارغ از این‌ها، ظاهرا داستان فرعی بازی مربوط به مایلز مورالس می‌شود که شامل تنش بین او و پیتر به خاطر بی‌تجربگی او است.

لازم به ذکر است که بازی مرد عنکبوتی ۲ هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد، اما شرکت سونی به تازگی تاکید کرده که این عنوان در پاییز سال جاری میلادی به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. انتظار می‌رود این عنوان در جریان رویداد PlayStation Showcase که شایعه شده در ماه می یا ژوئن (اردیبهشت یا خرداد) برگزار می‌‎شود، به طور کامل معرفی شود.

4 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا