جزئیاتی از ابرشرورهای بازی Spider-Man 2 لو رفت که شامل میستریو و لیزارد می‌شود!

پیتر پارکر دشمنان بسیاری دارد

ابرشرورهای بازی Spider-Man 2

طبق جدیدترین شایعه‌ها و اطلاعاتی که لو رفته خوانده می‌شوند، ظاهرا ابرشرورهای بازی Spider-Man 2 شامل لیزارد (The Lizard) و میستریو (Mysterio) در کنار چند تن دیگر از افرادی که پیتر پارکر را دشمن اصلی می‌دانند خواهد بود.

مرد عنکبوتی یکی از شخصیت‌هایی است که در دنیای مارول به حدی دشمن و داستان‌های مختلف دارد که می‌توان او را در جهان جداگانه گذاشت که البته بسیاری آن را با نام اسپایدرورس می‌شناسند. با این حال داشتن یک جهان گسترده خود باعث شده تا سه سری فیلم مختلف از این ابرقهرمان ساخته شده و همچنین شاهد چندین سری بازی مختلف از آن باشیم، در حالی که هنوز از پتانسیل کامل این جهان مختص به اسپایدی استفاده نشده و می‌توان شاهد استفاده از ابرشرورهای بیشتری هم برای اذیت کردن پیتر پارکر باشیم! کاری که در فیلم Spider-Man: No Way Home قرار است به زیبایی هر چه تمام‌تر انجام شود و حال طبق شایعات در بازی Spider-Man 2 هم تکرار خواهد شد!

گفته می‌شود که در داستان Spider-Man 2 شما می‌توانید بین پیتر پارکر و مایلز مورالز یکی را انتخاب کنید تا در مقابل ابرشرورها مبارزه کنید. با این وجود برخی اطلاعات به این مورد اشاره دارند که ظاهرا در این بازی نیز درست به مانند عنوان اول جمع ابرشرورها جمع است! گفته شده که کریون شکارچی (Kraven The Hunter) و نیروهای او به عنوان دشمن اصلی معرفی می‌شود و در کنار او نیز می‌توانید ونوم (Venom) و میستریو را در کنار لیزارد مشاهده کنید که با همکاری پیتر را مورد عنایت قرار می‌دهد!

شایعه ابرشرورهای بازی Marvel’s Spider-Man 2 اطلاعاتی فراتر از این موضوع را ارائه می‌کند

در جدیدترین شایعه منتشر شده کاربری ادعا کرده که میستریو و لیزارد در بازی Marvel’s Spider-Man 2 حضور دارند، اما نکته اینجاست که فرار از حضور این ابرشرورها اطلاعاتی هم از دیگر بخش‌های بازی لو رفته که صحت آن‌ها هنوز مشخص نشده است. برای مثال گفته شده بود که شما بین مایلز مورالز و پیتر پارکر حق انتخاب دارید، اما اینکه شما هرکدام از آن‌ها را انتخاب کنید قاعدتا باید روی پیشرفت داستان تاثیر داشته باشد، در نتیجه گفته شده که ظاهرا هرکدام از آن‌ها را که بردارید، دیگری در نقش یار کنار شما ظاهر می‌شود. این موضوع می‌تواند خود باعث شود تا یک حالت Co-Op برای بازی به وجود آمده و اجازه دهد تا به صورت دو نفره با دوستان خود این عنوان را تجربه کنید.

همچنین در این اطلاعات گفته شده که ظاهرا بازوهای مکانیکی لباس پیتر که در دنیای سینمایی مارول نیز آن‌ها را در لباس Iron Spider دیده بودیم، از آزمایشگاه‌های شرکت آزکورپ (Oscorp) گرفته شده و از همان ابتدای بازی پیتر پارکر دنیای بازی خود را با آن برای مقابله با ونوم و کریون شکارچی مجهز می‌کند. همچنین گفته شده که ظاهرا در کنار این ابرشرورها برخی ایستراگ‌ها از سایر ابرقهرمانان دنیای مارول نیز در بازی وجود خواهد داشت که می‌تواند شامل حضور شخصیت‌هایی مانند دردویل باشد. یک نکته جالب دیگر نیز در این اطلاعات مربوط به سرعت حافظه SSD کنسول پلی استیشن 5 است که در این بازی سرعت تار زدن به ساختمان‌ها را تا دوبرابر افزایش می‌دهد؛ به نحوی که جزئیات مربوط به جهان بازی سریع‌تر بارگذاری شده و از طرفی می‌توانید زودتر به مکان مقصد برای زدن تار بعدی بروید.

در هر صورت این اطلاعات فعلا در حد شایعه هستند و حتی اگر در درست بودن آن‌ها کاملا مطمئن باشیم، باز هم تا زمان عرضه بازی ممکن است سازندگان جزئیات بسیاری را تغییر دهند که همه چیز را عوض می‌کند. در نتیجه، تنها چیزی که فعلا باید به صورت اطلاعات صحیح در نظر بگیریم، حضور ابرشرورهای مختلف و همچنین پیشرفت گیم پلی بازی است.

بازی Marvel’s Spider-Man 2 برای عرضه در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۲۳ در نظر گرفته شده است.

4 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا