#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر رونمایی از بازی Spider Man 2 با حضور ونوم

پیتر پارکر و مایلز مورالز در برابر ونوم!

تماشا کنید: تریلر رونمایی از بازی Spider Man 2 با حضور ونوم مریم خواجوی ۰ ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی

همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، استودیوی Insomniac Games اولین تریلر بازی Spider-Man 2 را در مراسم پلی‌استیشن شوکیس به نمایش گذاشت.

در این تریلر شاهد همکاری پیتر پارکر و مایلز مورالز برای امن نگه داشتن شهر هستیم تا این که خطر جدیدی از راه می‌رسد. یک شخصیت شرور که اتفاقا طرفداران زیادی هم دارد؛ ونوم!

استودیوی اینسامنیاک گیمز این روزها حسابی سروصدا به پا کرده است.. این استودیو مدتی پیش بازی Ratchet & Clank: Rift Apart را منتشر کرده و اکنون همزمان با کار کردن روی مرد عنکبوتی ۲، توسعه‌ی بازی Marvel’s Wolverine (که آن هم در همین مراسم به نمایش در آمد) را نیز پیش می‌برد.

تیم سازنده‌ی نسخه‌های پیشین برای ساخت این قسمت نیز بار دیگر دور هم جمع شده‌‌اند تا بار دیگر یه داستان ابرقهرمانی که در آن به مضامین متفاوتی مانند انسانیت و اخذ تصمیم درست می‌پردازد را روایت کنند. همچنین به لطف سخت‌افزار قوی کنسول پلی‌استیشن انتظار می‌رود که شاهد جلوه‌هایی باشیم که قبل‌تر با محدودیت کنسول‌های نسل پیشین به بهترین شکل ممکن قابل نمایش نبود.

با توجه به تریلر، عده‌ای گمان می‌کنند که بازیکن می‌تواند در نقش هر سه شخصیت به تجربه‌ی بازی بپردازد که در این صورت انتظارات از اسپایدرمن ۲ را از اینی که هست بالاتر می‌برد. با این حال باید منتظر انتشار اطلاعات تکیمیلی از جانب اینسامنیاک گیمز باشیم. از آن جایی که در تریلر شاهد همکاری مایلز و پیتر بودیم انتظار می‌رود که سیستم گیم‌پلی از پیش غنی‌تر و امکان همکاری بین دو شخصیت همانند بازی Batman Arkham Knight وجود داشته باشد.

انتشار بازی Spider Man 2 انحصارا برای کنسول پلی‌استیشن 5 در سال ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده است. 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا