بازی Marvel’s Wolverine رسما معرفی شد

ورود ولورین به دنیای پلی‌استیشن!

بازی Marvel’s Wolverine رسما معرفی شد حمید توحیدلو ۰ ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ تریلر بازی

در جریان مراسم پلی‌استیشن شوکیس، شرکت سونی با همکاری استودیوی اینسامنیاک گیمز از بازی مارول جدید خود با نام Marvel’s Wolverine پرده برداشت.

اینسامنیاک گیمز یکی از استودیوهای بازی‌سازی فرست پارتی سونی به شمار می‌رود که تا به امروز با ساخت عناوین مختلف و بزرگی همچون رچت اند کلنک ریفت اپارت و مرد عنکبوتی حسابی در میان بازیکنان محبوب شده است. حال که پروژه‌های پیشین این بازی‌ساز با موفقیت در دسترس بازیکنان قرار گرفتند، دقایقی پیش شرکت سونی در اقدامی غیرمنتظره، با انتشار تریلری از بازی جدید آن‌ها با نام Marvel’s Wolverine رونمایی کرد.

همان‌طور که از نام بازی است، این عنوان مارول روی شخصیت محبوب ولورین تمرکز دارد که به چنگال‌های آدامانتیومی خود معروف است. متاسفانه تیزر معرفی بازی بسیار کوتاه بوده و شامل نمایش بخش‌هایی از گیم‌پلی نمی‌شود. بر این اساس، هنوز اطلاعات چندانی در خصوص کلیات داستان و ساختار گیم‌پلی بازی در دست نیست و باید منتظر انتشار جزئیات بیشتری در این خصوص بمانیم.

گفته شده که اعضای اینسامنیاک گیمز در حال حاضر به دو گروه تقسیم شده‌اند. گروه اول که توسعه‌ی Marvel’s Spider-Man را در کارنامه‌ی خود دارد، روی ساخت بازی جدید مرد عنکبوتی فعالیت می‌کند و گروه دوم، سازنده  اسپایدرمن: مایلز مورالز، مشغول کار روی بازی جدید ولورین است. برایان هورتن و کامرون کریستین نیز به ترتیب وظیفه‌ی کارگردان خلاق و کارگردان بازی را برعهده دارند.

رایان اشنایدر، مدیر اجرایی اینسامنیاک گیمز، در رابطه با ولورین مدعی است که این عنوان با داستان احساسی خود، گیم‌پلی بی‌نظیر و سرگرم‌کننده‌ای را برای بازیکنان به خصوص هواداران مارول رقم می‌زند. او معتقد است که رویکرد آن‌ها دقیقا مشابه سری مرد عنکبوتی است و صرفا روی نمایش دلایل محبوبیت ابرقهرمان داستان متمرکز نخواهند بود. اشنایدر در این خصوص توضیح می‌دهد:

مشابه رویکردی که در ساخت بازی مرد عنکبوتی از آن استفاده کردیم، ما با بازی ولورین قصد نداریم که پایه و اساس و همچنین دلایل محبوبیت او برای مخاطبان مارول را به تصویر بکشیم، بلکه به دنبال یک سری فرصت‌های جدیدی هستیم که به معنای واقعی کمله روحیه‌ی اینسامنیاک در آن به چشم بخورد. بازی داستان احساسی‌ای دارد و تجربه‌ای فراتر از تصور و مرزها را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد. بر اساس آنچه که تا به امروز مشاهده کردم، تیم ما در حال ساخت یک بازی عالی و استثنایی است.

بازی Marvel’s Wolverine هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد. با این حال، آن‌طور که به نظر می‌رسد، به این زودی‌ها نباید منتظر عرضه‌ی آن باشید. این عنوان در حال حاضر مراحل ساخت ابتدایی خود را در استودیوی اینسامنیاک گیمز طی می‌کند و با توجه به معرفی بازی جدید مرد عنکبوتی، به احتمال زیاد چند سالی با انتشار این عنوان فاصله داریم. هنوز پلتفرم‌های مقصد بازی به طور رسمی توسط سونی مشخص نشده، اما ظاهرا بازی به صورت انحصاری برای کنسول نسل نهم پلی‌استیشن عرضه می‌شود و خبری از انتشار آن برای پلی‌استیشن 4 نخواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا