#مهسا_امینی

سونی تاریخ اکران قسمت سوم Spider-Man را به تعویق انداخت

سونی با توجه به پاندمی ویروس کرونا مجبور به تغییر برنامه‌ی اکران آثار خود شده است

سونی تاریخ اکران قسمت سوم Spider-Man را به تعویق انداخت سید مجتبی محمودی ۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ مارول
اکران قسمت سوم Spider-Man

شرکت Sony Pictures به دنبال شیوع گسترده‌ی ویروس کرونا و تاثیر منفی آن بر تولید محصولات آینده‌، مجبور به جابه‌جایی تاریخ اکران قسمت سوم فیلم Spider-Man شده است.

سونی پیکچرز قصد ساخت دو ادامه‌ی دیگر با محوریت شخصیت مرد عنکبوتی دارد، اما پاندمی کرونا این شرکت را وادار کرد تا اکران آن‌ها را حداقل چند ماه به تعویق بیاندازد. این شرکت جمعه اعلام کرد که تاریخ اکران ادامه‌ی Spider-Man: Far From Home حالا از ۲۵ تیر ۱۴۰۰ به تاریخ ۱۴آبان ۱۴۰۰ تغییر یافته است.

شخصیت اسپایدرمن در چند سال اخیر، یکی از بهترین دوره‌های خود را در صنعت سرگرمی گذرانده است. عنوانی که بازی آن در سال ۲۰۱۸ به طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر شد و طی یک سال بیش از ۱۳ میلیون نسخه فروش داشت. فیلم Spider-Man: Far From Home هم موفق شد تا لقب پرفروش‌ترین فیلم مرد عنکبوتی تاریخ را از آن خود کند. انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse هم علاوه بر تحسین فراوان منتقدین، جایزه‌ی اسکار بهترین انیمیشن را به خانه برد.

سونی پیش از این به جز قسمت سوم Spider-Man مجبور شده بود تاریخ اکران دو فیلم دیگر خود را هم به تعویق بیاندازد که هر دو در دنیایی مشترک با دنیای مرد عنکبوتی جریان دارند؛ اولی Morbius با نقش‌آفرینی «جرد لتو» که با تاخیر هشت ماهه، از ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ اکران خود را آغاز خواهد کرد. دیگر اثر هم قسمت دوم «ونوم» با نام رسمی Venom: Let There Be Carnage است که «تام هاردی» باری دیگر نقش ادی براک/ ونوم را تکرار خواهد کرد و «وودی هارلسون» نقش کلیتوس کسیدی/ کارنیج را خواهد داشت.

با این اقدام سونی، حالا ادامه‌ی Far From Home هم به جمع فیلم‌های آینده‌ی دنیای سینمایی مارول می‌پیوندد که به خاطر پاندمی کرونا با تاخیر مواجه شده‌اند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا