نسخه‌ی دوم Sniper Ghost Warrior Contracts رسما معرفی شد

این بازی پاییز سال جاری میلادی به بازار می‌آید

نسخه‌ی دوم Sniper Ghost Warrior Contracts

استودیوی لهستانی سی‌آی گیمز با انتشار یک توییت غیرمنتظره، نسخه‌ی دوم Sniper Ghost Warrior Contracts را رسما معرفی کرد.

در پی موفقیت‌های نسخه‌ی سوم و چهارم فارکرای، کارمندان سی‌آی گیمز تصمیم گرفتند در مسیری مشابه با یوبیسافت قدم گذاشته و نسخه‌ی جدید سری Sniper Ghost Warrior را در قالب یک بازی جهان‌باز تولید کنند. نتیجه‌ی کار، عنوان Sniper: Ghost Warrior 3 بود که در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شد و به‌خاطر محیط‌های بدون جزئیات، ماموریت‌های تکراری، مکانیک‌های ناقص گیم‌پلی و فاصله گرفتن از ریشه‌ها بازخوردهای متوسطی را دریافت کرد. تیم توسعه که به اشتباه خود پی برده بود، ترجیح داد برای توسعه‌ی Sniper Ghost Warrior Contracts به سراغ محیط‌های سندباکس رفته و همچنین تمرکز بیشتری روی استفاده از سلاح‌های تک تیرانداز قرار دهد. اتخاذ چنین سیاست‌هایی باعث دریافت بازخوردهای بهتری شد.

اواسط فروردین سال جاری بود که مارک تیمینسکی (Marek Tyminski) مدیرعامل سی‌آی گیمز در جریان مصاحبه با یک مجله‌ی لهستانی ساخت نسخه‌ی دوم Sniper Ghost Warrior Contracts را تایید کرد. حال و با گذشت حدودا سه ماه از آن زمان، این بازی اکشن رسما معرفی شده است. البته تیم توسعه به انتشار یک پوستر از شبکه‌ی اجتماعی توییتر بسنده کرده و خبری از ویدیوی گیم‌پلی یا یک تریلر سینماتیک نیست. حتی نمی‌دانیم این محصول در مقایسه با نسخه‌ی قبلی چه تغییرات و بهبودهایی داشته است. تنها چیزی که می‌دانیم این است که نسخه‌ی جدید در پاییز سال جاری میلادی برای سه پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. نکته‌ی جالب اینجا است که تیمینسکی در بخشی از آن مصاحبه تاکید کرده بود جدیدترین محصولشان در سال جاری میلادی به بازار نمی‌آید.

داستان Sniper Ghost Warrior Contracts در آینده‌ای نزدیک جریان دارد. منطقه‌ی سیبری پس از جنگ با کشورهای روسیه و مغولستان اعلام استقلال کرده و تحت ریاست نرگوی کورچاتو یک حکومت جدید ایجاد کرده است. مردم در ابتدا امید دارند کورچاتو بتواند با سیاست‌های خود به تقسیم عادلانه‌ی ثروت کمک کند اما با گذشت مدت کوتاهی او به یک حکمران خودکامه تبدیل می‌شود. در چنین شرایطی، تعدادی از شهروندان یک گروه تحت عنوان گرگ‌های سیبری تشکیل داده و با استخدام یک تک تیرانداز ماهر به مبارزه با حکومت ظالم می‌پردازند. همان‌طور که پیش از این اشاره شد، خبری از محیط‌های جهان باز نیست و ماموریت‌ها در محیط‌هایی سندباکس رخ می‌دهند. از دیگر ویژگی‌های قابل توجه بازی هم می‌توان به درخت مهارت اشاره کرد که در مقایسه با Sniper: Ghost Warrior 3 بهبودهایی داشته است.

انتظار می‌رود استودیوی سی‌آی گیمز طی روزها یا هفته‌های آینده تریلری را به اشتراک گذاشته و نسخه‌ی دوم Sniper Ghost Warrior Contracts را به صورت کامل معرفی کند. همچنین باید منتظر ماند و دید با یک محصول میان نسلی مواجه هستیم یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا