بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 در دست توسعه است

Lords of the Fallen 2 در حال مدرنیزه شدن است

بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 در دست توسعه است نیکان صبوری ۰ ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 در دست توسعه است

رییس استودیوی CI Games در مصاحبه‌ای تایید کرد که بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 در دست توسعه قرار دارد.

سری Sniper Ghost Warrior هیچ وقت به عنوان یک فرانچایز انقلابی یا درجه‌ی یک به حساب نمی‌آمد اما در سال گذشته استودیوی CI Games که وظیفه‌ی تولید و نشر بازی را در اختیار دارد، با اضافه کردن المان‌هایی تازه و متفاوت، کمی اوضاع سری Sniper Ghost Warrior را بهبود بخشید.

سال گذشته ما شاهد عرضه‌ی بازی Sniper Ghost Warrior Contracts بودیم. در این عنوان بازیکن در نقش یک جستجوگر ظاهر می‌شود که به شهر سیبری سفر کرده و می‌بایست افرادی که طی یک شورش کنترل شهر را به دست آورده‌اند، پیدا کرده و آن‌ها را به قتل برساند. Contracts با توجه به این که پایه‌های داستانی خیلی خوبی دارد، ولی فاقد شخصیت پردازی و روایت صحیح است. در واقع توسعه دهندگان سعی داشتند که بیشتر توان و سرمایه‌گذاری خود را روی گیم‌پلی بازی بگذارند.

Marek Tyminski، رییس استودیوی CI Games در مصاحبه‌ای با مجله‌ی لهستانی گفت که بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 در دست توسعه است. او متذکر شد که تیمی که روی این عنوان جدید کار می‌کند، همان تیم قبلی بوده اما بودجه‌ی آن‌ها نسبت به نسخه‌ی قبلی کمتر است. Marek Tyminski گفت که کم شدن بودجه تاثیری روی کیفیت بازی نخواهد گذاشت و در Sniper Ghost Warrior Contracts 2 شاهد ویژگی‌های تازه‌ای خواهیم بود. تاریخ انتشار بازی هنوز مشخص نیست ولی رییس استودیوی CI Games این موضوع را با اطمینان گفت که Contracts 2 در سال جاری میلادی عرضه نخواهد شد.

در کنار بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2، اخباری از روند توسعه‌ی بازی Lords of the Fallen 2 منتشر شد. Marek Tyminski گفت که توسعه‌دهندگان در تلاش هستند که بازی را برای کنسول‌های نسل بعد و PC با ظاهری مدرن و بهتر عرضه کنند. اگر در جریان نیستید، در سال ۲۰۱۸ میلادی، تیمی که توسعه‌ی بازی Lords of the Fallen 2 را برعهده داشت از ساخت بازی کناره‌گیری کرد و تولید این عنوان در مرحله‌ی بسیار بدی قرار گرفت اما به تازگی CI Games تیم تازه‌ای برای توسعه آن استخدام کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا