آیا بازی Silent Hill به‌زودی معرفی می‌شود؟

کونامی چه نقشه‌ای دارد؟

آیا بازی Silent Hill به‌زودی معرفی می‌شود؟ مهسا سپاهی ۰ ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
Silent Hill

توسعه‌دهندگان بازی Silent Hill از احتمال معرفی این عنوان ترسناک در آینده‌ای نزدیک خبر می‌دهند.

به‌تازگی در صفحه‌ی کونامی (Konami) پستی منتشر شده که طرفداران این فرنچایز را هیجان‌‌زده کرده است. محتوای این توییت به‌طور مستقیم اطلاعاتی از بازی جدید این فرنچایز منتشر نکرده، اما عده‌ی زیادی امیدوار هستند تا به‌زودی این اثر ترسناک معرفی شود.

چشمانتان را ببندید. همیشه ترسناک. آژیر Silent Hill 2

توییت منتشر شده برای خیلی‌ از طرفداران به معنای از راه رسیدن اخبار جدیدی پیرامون بازی سایلنت هیل بوده اما پس از مدتی، کونامی با انتشار پستی دیگر از هواداران دلجویی و اعلام کرد این توییت معنای خاصی ندارد. این شرکت بازی‌سازی می‌گوید قصد نداشته طرفداران را آزرده کند و تمامی اخبار رسمی از صفحه‌ی اصلی سایلنت هیل به علاقه‌مندان اعلام می‌شود.

ما واقعا متاسفیم که مردم را هیجان‌زده کردیم. هر خبر رسمی‌ای ابتدا از صفجه‌ی اصلی سایلنت هیل یا رویدادها به مردم اعلام می‌شود، نه از سمت ما. ما فقط از هواداران هستیم و سر و صدا درست کردن را دوست داریم. از همه معذرت‌خواهی می‌کنیم. قصد نداشتیم روحیه‌ جمعه‌ی شما را خراب کنیم.

این اولین باری نیست که کونامی با برخی از صحبت‌های خود مردم را امیدوار می‌کند. از سوی دیگر، حساب توییتر Silent Hill اخیرا فعال شده است که می‌تواند نشانه‌ی خوبی باشد. مدتی پیش هم AestheticGamer ادعاهایی داشت مبنی بر این‌که کونامی کار توسعه‌ی یک نسخه‌ی جدید از سری سایلنت هیل را به سونی سپرده است و این عنوان به طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 5 خواهد بود. در نهایت شرکت کونامی با فاصله‌ی چند روز، به طور رسمی اعلام کرد که این ادعاها حقیقت ندارند و هیچ نسخه‌‌ی جدیدی از سایلنت هیل در دست ساخت نیست. البته منابع دیگر خلاف این ادعا را ثابت می‌کردند.

لازم به ذکر است که با وجود این اخبار، هنوز خبر رسمی‌ای پیرامون عرضه‌ی این بازی منتشر نشده است و طرفداران فرنچایز سایلنت هیل همچنان انتظار می‌کشند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا