شایعه: آیا ریبوت Silent Hill در گیم اواردز امسال معرفی می‌شود؟

آن هم برای پلی‌استیشن 5

شایعه: آیا ریبوت Silent Hill در گیم اواردز امسال معرفی می‌شود؟ مهسا سپاهی ۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
ریبوت Silent Hill

شایعاتی که اخیرا منتشر شده حاکی از آن است که ریبوت Silent Hill در مراسم Game Awards امسال معرفی می‌شود.

به تازگی روبرتو سرانو (Roberto Serrano)، تحلیلگر کسب و کار، در حساب توییتر خود پستی منتشر کرده و از معرفی Silent Hill توسط کونامی (Konami) خبر داده است. به گفته‌ی سرانو، این معرفی در مراسم Game Awards و در روز ۲۰ آذر ماه (۱۰ دسامبر سال جاری میلادی) اتفاق می‌افتد.

زمان زیادی است که شایعه‌ی معرفی اثری از فرنچایز Silent Hill در اینترنت پخش شده و طرفداران را امیدوار کرده است. مدتی پیش حساب توییتری که تحت عنوان Silent Hill افتتاح شده بود، حواشی زیادی ایجاد کرد. قبل‌تر هم AestheticGamer، اینسایدر معروف و قابل اعتماد دنیای ویدیوگیم، ادعاهایی داشت مبنی بر این‌که کونامی کار توسعه‌ی یک نسخه‌ی جدید از سری سایلنت هیل را به سونی سپرده است و این عنوان به طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 5 خواهد بود. در نهایت شرکت کونامی با فاصله‌ی چند روز، به طور رسمی اعلام کرد که این ادعاها حقیقت ندارند و هیچ نسخه‌‌ی جدیدی از سایلنت هیل در دست ساخت نیست. البته منابع دیگر خلاف این ادعا را ثابت می‌کردند.

گزارشات غیر رسمی‌ای وجود دارند که Keiichiro Toama، نویسنده و سازنده‌ی سایلنت هیل اصلی، روی پروژه‌ی جدید کار می‌کند تا به همراه استودیوی ژاپنی SIE آن را برای پلتفرم پلی‌استیشن 5 به صورت انحصاری عرضه کنند.

لازم به ذکر است که با وجود این اخبار، هنوز خبر رسمی‌ای پیرامون عرضه‌ی این بازی منتشر نشده است و طرفداران فرنچایز سایلنت هیل همچنان انتظار می‌کشند. در واقع، برای فهمیدن درست بودن شایعه‌ی معرفی ریبوت Silent Hill در گیم اواردز، باید تا روز مراسم یعنی ۲۰ آذر ماه (۱۰ دسامبر سال جاری میلادی) منتظر بمانیم. البته، کونامی فعلا در این مورد سکوت کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا