#مهسا_امینی

شایعه: چندین بازی Silent Hill جدید در حال توسعه هستند

آیا Bloober Team نسخه‌ی جدید این مجموعه را می‌سازد؟

شایعه: چندین بازی Silent Hill جدید در حال توسعه هستند عرفان بدری ۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Silent Hill جدید

اخیرا چندین شایعه‌ی جدید منتشر شده‌اند که خبر از در حال توسعه بودن چندین بازی Silent Hill جدید می‌دهند. طبق این شایعات، شرکت Konami برای ساخت این عناوین با چندین استودیو و شرکت دیگر همکاری می‌کند.

اگرچه در چند سال اخیر، هیچ نسخه‌ی جدیدی از مجموعه بازی‌های Silent Hill منتشر نشده، اما با اینحال از عشق و علاقه‌ی طرفداران به این سری ذره‌ای کم نشده است. در این چند وقت، شایعات زیادی درباره‌ی در حال ساخت بودن چندین بازی Silent Hill جدید منتشر شده‌اند که هنوز نمی‌دانیم درست هستند یا نه. اکنون طبق ادعای یک منبع دیگر، یکی از استودیوهای خوش‌سابقه در توسعه‌ی عناوین ترسناک که در نسل هشتم چند بازی موفق را از آن‌ها دیدیم، مسئولیت ساخت یک عنوان جدید را بر اساس Silent Hill بر عهده گرفته است.

طبق جدیدترین شایعات منتشر شده، استودیوی Bloober Team که بیشتر برای ساخت بازی‌های Observer و Layers of Fear شناخته می‌شود و اخیرا عنوان The Medium را عرضه کرده، در حال ساخت یک بازی Silent Hill جدید است، البته احتمالا شرکت Konami با چند توسعه دهنده‌ی دیگر در حال همکاری است تا چند بازی دیگر را نیز بر اساس این مجموعه‌ی محبوب و پرطرفدار بسازد.

چندی پیش مدیر عامل استودیوی Bloober Team، پیوتر بابینو، در مصاحبه‌ای که وب‌سایت GamesIndustry.biz داشت، اعلام کرد که تیم آن‌ها با یک ناشر معروف، برای ساخت یک بازی جدید ترسناک و بزرگ در حال همکاری است. این خبر باعث شد که بسیاری از طرفداران گمان کنند که منظور آن‌ها از ناشر معروف، شرکت Konami و بازی جدید آن‌ها، نسخه‌ی جدید Silent Hill است.

این تنها شایعه‌ی مربوط به ساخت نسخه‌ی جدید Silent Hill نیست. مدتی پیش، AKA Dust Golem که تا به حال چیزهای زیادی را در رابطه با بازی‌های Resident Evil مخصوصا عنوان Resident Evil Village لو داده است، ادعا کرده بود که یکی از تیم‌های داخلی شرکت Sony بر روی یک پروژه بر اساس سری Silent Hill کار می‌کند. او گفته بود که تیم مورد نظر Sony، تیم Project Siren استودیوی Japan Studio است که با نام Team Gravity نیز شناخته می‌شود و در این چند سال اخیر دو نسخه‌ی Gravity Rush را توسعه داده بود. همچنین طبق ادعای او، کیئیچیرو تویاما، خالق مجموعه‌ی Silent Hill، کارگردان این پروژه بود، هرچند او مدتی بعد Sony را ترک کرد و استودیوی خود را تشکیل داد و اکنون بر روی یک عنوان جدید کار می‌کند.

علاوه بر آن، این منبع خبری گزارش داده بود که هیدئو کوجیما، خالق سری Metal Gear Solid و بازی Death Stranding نیز در استودیوی Kojima Productions بر روی بازی دیگری از Silent Hill کار می‌کند. هنوز صحت هیچ کدام از این دو ادعای AKA Dust Golem مشخص نشده و نمی‌دانیم که این پروژه‌ها در حال توسعه هستند یا خیر.

Konami نیز در این رابطه هیچ چیزی را تائید نکرده است و هنوز نمی‌دانیم این شرکت چه برنامه‌ای برای آینده‌ی مجموعه‌ی Silent Hill دارد. اخیرا VideoGamesChronicle نیز اعلام کرد که Konami تنها قصد ساخت بازی جدید Silent Hill را ندارد، بلکه می‌خواهد با همکاری چند استودیو و شرکت دیگر، نسخه‌های جدید سری Castlevania و Metal Gear Solid را نیز عرضه کند. هنوز هیچ چیزی به صورت رسمی تائید نشده است، اما قطعا بازگشت این سه مجموعه‌ی دوست‌داشتنی برای طرفداران خبر خیلی خوبی خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا