1%
  • 0/10

احتمال انتشار ریمیک Silent Hill 2 در آینده نزدیک

تعیین درجه سنی بازی

احتمال انتشار ریمیک Silent Hill 2 در آینده نزدیک ۰ ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
انتشار ریمیک Silent Hill 2

با توجه به تعیین درجه سنی، به نظر می‌رسد که زمان چندان زیادی به انتشار ریمیک Silent Hill 2 باقی نمانده است.

بیش از یک سال از معرفی ریمیک سایلنت هیل ۲ توسط شرکت کونامی گذشته و این عنوان در سکوت خبری روند توسعه خود را در استودیوی بلوبر تیم پشت سر می‌گذارد. در حالی که ماه قبل تریلری از گیم‌پلی بازی به نمایش گذاشته شد، اما همچنان تاریخ عرضه دقیق بازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

با این وجود، به نظر می‌رسد که زمان چندان زیادی به انتشار بازی باقی نمانده و این عنوان زودتر از آنچه که فکرش را می‌کنید، روانه بازار می‌شود. به بیان دقیق‌تر، ظاهرا به تازگی سازمان رتبه‌بندی و مدیریت بازی‌های ویدیویی در کشور کره جنوبی، درجه سنی بازی سایلنت هیل ۲ را مشخص کرده است.

از آنجا که رده‌بندی سنی بازی‌ها به طور معمول در مراحل پایانی ساخت و نزدیک به تاریخ عرضه صورت می‌گیرد، می‌توان گفت که زمان چندان زیادی به انتشار ریمیک بازی Silent Hill 2 باقی نمانده و احتمالا این عنوان در ماه‌های آینده در دسترس بازیکن‌ها قرار خواهد گرفت. گفتنی است که این عنوان به طور انحصاری برای پلی استیشن 5 و کامپیوتر عرضه می‌شود.

لازم به ذکر است که موتوری اوکاموتو، تهیه‌کننده سری سایلنت هیل، پیش‌تر اعلام کرده بود که ریمیک بازی سایلنت هیل ۲ مراحل پایانی ساخت خود را سپری می‌کند. بر این اساس، انتظار می‌رود که روند بازاریابی و تبلیغات گسترده بازی به‌زودی به طور گسترده آغاز شده و در هفته‌های آینده جزئیات بیشتری از این عنوان به اشتراک گذاشته شود.

اگر بی‌صبرانه منتظر تجربه بازی سایلنت هیل ۲ هستید، بهتر است بدانید که ماه گذشته بازی جدیدی از این مجموعه تحت عنوان Silent Hill The Short Message به طور رایگان برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر شد. این عنوان در واقع یک بازی ترسناک روان‌شناختی مبتنی بر اکتشاف از سری سایلنت هیل بوده که داستان آن حول محور دختری به نام آنیتا می‌چرخد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments