1%
  • 0/10

نقد ها و نمرات بازی جدید Silent Hill منتشر شدند

همان کونامی چند سال اخیر ...

نقد ها و نمرات بازی جدید Silent Hill منتشر شدند ۲ ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک

 بازی جدید Silent Hill نتیجه کونامی بدون کوجمیا است، فاجعه‌ای که ای‌کاش اسم Silent Hill را خراب نمی‌کرد.

عنوان Silent Hill:The Short Massage که به تازگی به صورت رایگان (Free to Play) منتشر شده نتوانسته آن‌طور که شایسته سری سایلنت‌هیل است نظر منتقدین را جذب نماید.

در مراسم اخیر پلی استیشن (State Of Play) بازی جدید سایلنت‌هیل از استودیوی کونامی شدودراپ شد و درکنار Death Stranding : On the Beach به سوپرایز مراسم تبدیل شد ولی خیلی طول نکشید تا متوجه شویم که این بازی همانطور که از نامش پیداست بسیار کوتاه، بی‌کیفیت و ضعیف است و قرار نیست مدت زیادی در خاطره‌ها باقی بماند. تا لحظه نگارش این خبر 11 نقد برای این بازی منتشر شده که در ادامه به خلاصه برخی از آن‌ها می‌پردازیم.
در اکثر نقد‌ها به ریتم کلی بازی، دیالوگ‌ها و گیم‌پلی بازی را مورد انتقاد شدید قرار داده‌اند؛ به طور کلی 45 درصد نقد‌ها منفی، 36 درصد متعادل و تنها 18 درصد نقد‌ها مثبت (بالای 70) هستند.

رسانه گیم اسپات نمره3/10 را انتخاب کرده و می‌گوید:

Silent Hill: The Short Message ناامیدکننده و بدون ذره‌ای تازگی است که هیچ حس رمزآلود، تفسیری عمیق یا تاثیری روی پلیر نمی‌گذارد، شما نمیدانید بخاطر کوتاه بودن بیش از حد بازی ناراحت باشید یا بخاطر سایر مشکلات؛ خلاصه که بازی را دانلود نکنید.

رسانه Metro GameCentral در خلاصه برسی خود می‌نویسد:

یکب بازی نا‌امید کننده دیگر در سری Silent Hill که با اینکه برخی از خروجی‌های بصری و لحنی را درست انجام می‌دهد، اما به دلیل صحنه‌های تعقیب و گریز خسته‌کننده و سناریوهای اسکریپت شده، پایین کشیده می‌شود.

مثبت‌ترین نقد هم، برسی رسانه Screen Rant است که نمره 80 را به  Silent Hill: The Short Massage اختصاص داده است:

به عنوان اولین نگاه به آنچه کونامی قرار است با فرنچایز انجام دهد، Silent Hill :The Short Message قطعاً تجربه‌ای است که ارزشش را دارد

حال طرفداران نگران Silent Hill 2 Remake هستند، نمایش اخیر این بازی هم کمی طرفداران را دل‌سرد کرده که باید دید محصول نهایی قرار است چه از آب دربیاید. نظر شما درباره آینده این مجموعه چیست؟ آیا با ریمیک نسخه دوم شاهد بازگشت شکوه‌مندانه این مجموعه هستیم ؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments