1%
  • 0/10

دلیل عملکرد ضعیف سریال Secret Invasion مشخص شد

مشکل تهاجم مخفی چه بود؟

دلیل عملکرد ضعیف سریال Secret Invasion مشخص شد ۰ ۲۲ مهر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک

به‌تازگی اطلاعات جدیدی از سریال Secret Invasion منتشر شده که احتمالا دلیل نقدهای منفی قسمت پایانی آن را مشخص می‌کند.

متاسفانه از زمانیکه قسمت ابتدایی سریال پخش شد، طرفداران نسبت به پیشروی کند داستان و خسته‌کننده بودن شخصیت‌ها، انتقادات زیادی داشتند. اما این همه ماجرا نبود، چراکه قسمت پایانی به‌طرز عجیب و غیرمنتظره‌ای با واکنش منفی شدید مواجه شد، به‌طوری که اکنون با داشتن امتیاز شوکه‌کننده ۷ درصدی، رسما به کم امتیازترین قسمت یک سریال مارولی در وب سایت راتن تومیتوز تبدیل شده است.

اکنون هالیوود ریپورتر در گزارشی رسمی توضیح داده که چرا اولین سریال فاز پنجم دنیای سینمایی مارول چنین نقد و نمرات ضعیفی دریافت کرده و چه چیزی در مورد این سریال اشتباه پیش رفته است. گفته می‌شود که کایل برداستریت (Kyle Bradstreet)، نویسنده سریال مستر ربات که به‌عنوان رهبر تیم نویسندگان تهاجم مخفی انتخاب شده و حدود یک سال مشغول کار روی فیلمنامه‌های سریال بوده، اواسط تولید توسط مارول اخراج شده بود.

در آخر مارول تصمیم گرفت تا با ایده برایان تاکر (Bryan Tucker) و علی سلیم (Ali Selim) داستان تهاجم مخفی اسکرول‌ها را پیش ببرد. به‌گفته افشاگرها، در تابستان سال گذشته وقتی سمت‌ اعضای تیم توسعه مشخص شدند و تیم رهبری ساخت سریال در لندن حضور پیدا کردند، روند تولید به مشکلی بزرگ خورده بود، به‌طوری که آنها نمی‌توانستند با یکدیگر کنار بیایند. درنهایت این اختلاف نظرها باعث ایجاد مشکلات زیادی شد و تاثیر فاجعه‌باری روی نحوه به تصویر کشیده شدن سریال گذاشت.

دیگر مجموعه‌های تلویزیونی دیزنی پلاس که گفته می‌شود با مشکلات مشابهی روبرو شده‌اند، می‌توان به Moon Knight و She-Hulk: Attorney at Law اشاره کرد. برای مثال بااینکه جسیکا گائو (Jessica Gao) مسئولیت نوشتن فیلمنامه شی هالک را برعهده داشت اما وقتی کارگردان کت کویرو (Kat Coiro) وارد تیم شد، مارول او را کنار گذاشت.

هنوز دلیل این اقدام عجیب مارول مشخص نشده اما با توجه به اینکه هفته گذشته خبر اخراج شدن کارگردان و نویسندگان ریبوت هجده قسمتی Daredevil: Born Again مثل بمب در فضای مجازی منفجر شد، مشخص شده که مارول از عملکرد دنیای سینمایی خود راضی نبوده و قصد دارد روندی متفاوت‌تر را دنبال کند که در آن به‌جای ساخت سریال‌های کوتاه، به سمت ساخت سریال‌های چند فصلی برود و افراد با تجربه‌ای را برای تولید سریال‌های آتی خود استخدام کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments