1%
  • 10/10

تست باتری گلکسی اس ۲۴ پلاس منتشر شد؛ ناامیدکننده نه، اما دور از انتظار!

ضعیف‌تر از گلکسی اس ۲۳ پلاس!

تست باتری گلکسی اس ۲۴ پلاس منتشر شد؛ ناامیدکننده نه، اما دور از انتظار! ۰ ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
تست باتری گلکسی اس ۲۴ پلاس

GSMArena تست باتری گلکسی اس ۲۴ پلاس را هم منتشر کرده تا از عملکرد پرچم‌دار میانی سامسونگ هم در این بخش باخبر شویم.

روز گذشته، GSMArena تست باتری گلکسی اس ۲۴، گوشی پرچمدار مدل استاندارد سامسونگ را منتشر کرد. در آن تست دیدیم این گوشی توانست از نسل گذشته‌ی خود بهتر ظاهر شود. اما آیا این ادعا راجع به S24 پلاس هم درست است؟

هم گلکسی اس ۲۴ و هم اس ۲۴ پلاس از باتری با ۲۰۰ میلی‌آمپر ساعت ظرفیت بیشتر از قبل بهره می‌برند. با بهتر بودن اس ۲۴ در تست باتری انتظار می‌رفت گلکسی اس ۲۴ پلاس هم از اس ۲۳ پلاس بهتر ظاهر شود. اما اینطور که از نتایج پیداست، ظاهرا اس ۲۴ پلاس از لحاظ مصرف انرژی به خوبی نسل گذشته‌اش نیست.

تست باتری گلکسی اس ۲۴ پلاس

GSMArena گوشی‌های هوشمند را در تست باتری در چهار بخش مخنلف محک می‌زند؛ یکی مکالمه، دیگری پخش ویدیو، وب‌گردی و در نهایت هم انجام بازی. در هر چهار حالت، گوشی آنقدر در همان زمینه روشن می‌ماند و کار می‌کند تا خاموش شود.

گلکسی اس ۲۴ پلاس از اگزینوس ۲۴۰۰ به عنوان قلب تپنده بهره می‌برد که به مراتب بهینه‌تر از اگزینوس ۲۲۰۰ شده است. این مورد به علاوه نمایشگر LTPO بسیار کم‌مصرف‌تر از قبل،‌ ما را امیدوار کرد نتیجه‌ی جذابی را شاهد باشیم. اما گلکسی اس ۲۴ پلاس حدودا 1 ساعت و 20 دقیقه از نسل قبل خود هم ضعیف‌تر ظاهر شد.

بهترین گوشی سامسونگ در رده پرچمدار میانی توانست در پخش ویدیو، بهتر از قبل ظاهر شود. اما در بازی، مکالمه و وب‌گردی، ضعیف‌تر از گوشی نسل گذشته‌اش ظاهر شد، آن هم با اختلاف ۱ تا ۵ ساعت.

عملکرد گلکسی اس ۲۴ پلاس و اس ۲۳ پلاس در تست باتری را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

نام گوشیگلکسی اس ۲۴ پلاسگلکسی اس ۲۳ پلاس
مکالمه31 ساعت و 14 دقیقه36 ساعت و 26 دقیقه
وب‌گردی10 ساعت و 45 دقیقه11 ساعت و 15 دقیقه
پخش ویدیو17 ساعت و 50 دقیقه15 ساعت و 47 دقیقه
بازی6 ساعت و 56 دقیقه9 ساعت و 31 دقیقه

عملکرد ناپایدار اگزینوس ۲۴۰۰؟ یا مشکل جای دیگری است؟

همانطور که مشاهده می‌کنید، گلکسی اس ۲۴ پلاس در مکالمه و وب‌گردی، ضعیف‌تر از اس ۲۳ پلاس ظاهر شد. در بازی، با اختلاف ۳ ساعت این رقابت را واگذار کرد. این می‌تواند به معنای مصرف انرژی بیشتر اگزینوس ۲۴۰۰ در مقابل اسنپدراگون 8 نسل 2 باشد که در اس ۲۳ پلاس حضور دارد.

حال باید منتظر باشیم وب‌سایت‌های مختلف نتیجه‌ی تست باتری گلکسی اس ۲۴ پلاس با پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۳ را هم منتشر کنند. فقط آن زمان است که می‌توان گفت اس ۲۴ پلاس واقعا در نگهداری شارژ بهتر شده یا بدتر.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments