1%
  • 0/10

استقبال بی‌سابقه‌ی کاربران از سری گلکسی S24 در دوره‌ی پیش فروش

سامسونگ سال 2024 را دست پر آغاز کرد

استقبال بی‌سابقه‌ی کاربران از سری گلکسی S24 در دوره‌ی پیش فروش ۰ ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
گلکسی S24 فروش

اینطور که به نظر می‌رسد، ظاهرا سری گلکسی S24 محبوب‌ترین پرچم‌داران چند سال اخیر سامسونگ بوده‌اند چون رکورد دوره‌ی پیش فروش را شکسته‌اند.

سامسونگ در حالی از سری گلکسی S24 رونمایی کرده که بار دیگر به سیاست استفاده از دو پردازنده بازگشته است. حالا در بازارهای جهانی از پردازنده‌ی اگزینوس 2400 و در بازارهای خاص نظیر آمریکا، از اسنپدراگون 8 نسل 3 در آن‌ها استفاده می‌شود (جز مدل اولترا که در تمام بازارها اسنپدراگون 8 نسل 3 را در خود می‌بیند).

این موضوع سبب شد بسیاری از کاربران تصور کنند سری گلکسی S24 فروش خوبی را تجربه نخواهند کرد اما ظاهرا اوضاع برعکس شده چرا که آمار پیش‌فروش نشان می‌دهد هم در بازار کره‌ی جنوبی و هم در هندوستان، استقبال بی‌نظیری از این پرچم‌دارهای نه چندان ارزان‌قیمت صورت گرفته است.

اینطور که از گزارشات پیداست، سری گلکسی S24 در حالی که یک هفته از دوره‌ی پیش‌فروش آن‌ها می‌گذرد به رکورد عالی ۱٫۲ میلیون دستگاه دست پیدا کرده‌اند در حالی که سری S23 که از جمله محبوب‌ترین پرچم‌داران چند سال اخیر سامسونگ بودند در این مدت ۱٫۰۹ میلیون دستگاه فروش داشتند.

اینطور که به نظر می‌رسد، سامسونگ می‌خواهد به میزان فروش 36 میلیون پرچم‌دار دست پیدا کند که بعد از سری گلکسی S10 با آمار عالی 30 میلیون دستگاه در 5 سال پیش، بالاترین آمار فروش پرچم‌دار توسط سامسونگ و یک رکورد فوق‌العاده محسوب می‌شود.

در کشور کره‌ی جنوبی بیش از 60٪ تقاضا مربوط به گلکسی S24 اولترا است که امکانات و قابلیت‌های به مراتب بیشتری از دو مدل استاندارد و پلاس دارد. در کشور هندوستان هم علی‌رغم قیمت بالای این سری در مقایسه با آمریکا، باز هم استقبال بسیار خوبی را شاهد هستیم.

حال باید دید در ادامه‌ی مسیر، وضعیت چه تغییری می‌کند و آیا سامسونگ می‌تواند آمار فروش سری گلکسی S24 را همینطور بالا نگه دارد یا خیر.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments