1%
  • 10/10

فروش گلکسی اس ۲۴ تاکنون خیره‌کننده بوده؛ سامسونگ به دوران شکوه بر می‌گردد؟

فروش پرچم‌داران سامسونگ تاکنون عالی بوده است!

فروش گلکسی اس ۲۴ تاکنون خیره‌کننده بوده؛ سامسونگ به دوران شکوه بر می‌گردد؟ ۰ ۰۹ بهمن ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
فروش گلکسی اس ۲۴

آمار خیره‌کننده فروش گلکسی اس ۲۴ باعث شده بسیاری از افراد امیدوار باشند سامسونگ می‌تواند به دوران باشکوه و طلایی سری اس ۱۰ برگردد.

سری گلکسی اس ۲۴ یکی از جذاب‌ترین و بهترین گوشی‌های حال حاضر سامسونگ از لحاظ سخت‌افزاری و به خصوص نرم‌افزاری هستند. این گوشی‌ها به لطف هوش مصنوعی، قابلیت‌های جذاب زیادی دارند و به همین خاطر، محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند.

پیش‌تر شاهد انتشار خبری بودیم مبنی بر اینکه آمار پیش فروش گلکسی اس ۲۴ و مدل‌های مختلف آن به خصوص مدل اولترا عالی بوده است. سامسونگ ادعا کرد فروش پرچم‌دارانش در هند و کره عالی بوده و اگر همینطور ادامه پیدا کند، به سادگی می‌تواند به میزان فروش مورد نظرش برسد.

حالا نشریه‌ی کره‌ای ETnews گفته که سری گلکسی اس ۲۴ توانسته‌اند در تاریخ گوشی‌های سری گلکسی اس، بیشترین میزان پیش‌فروش را داشته باشند. این آمار به ۱٫۲۱ میلیون دستگاه رسیده که ۱۱٪ بیشتر از آمار ۱٫۰۹ میلیونی سری گلکسی اس ۲۳ است.

آیا فروش بالای گلکسی اس ۲۴ سامسونگ را به دوران طلایی گلکسی اس ۱۰ بر می‌گرداند؟

پرچم‌داران خاطره‌انگیز سامسونگ گلکسی اس ۱۰
پرچم‌داران خاطره‌انگیز سامسونگ گلکسی اس ۱۰

اگر وضعیت به همین شکل پیش برود، می‌توان انتظار داشت سری گلکسی اس ۲۴ پرفروش‌ترین گوشی‌های گلکسی اس در چند سال اخیر لقب بگیرند. موسسه‌ی آماری Counterpoint Research هم اخیرا اعلام کرده سامسونگ می‌تواند ۳۶ میلیون گلکسی اس ۲۴ در سال ۲۰۲۴ بفروشد.

اگر این آمار تحقق پیدا کند، حتی از انتظارات خود سامسونگ هم فراتر خواهد رفت. سامسونگ قصد دارد ۳۲ میلیون گوشی از سری گلکسی اس ۲۴ به فروش برساند. اگر این گوشی‌ها از مرز ۳۰ میلیون فروش بگذرند، به بهترین گوشی‌های پرچم‌دار بعد از گلکسی اس ۱۰ در سال ۲۰۱۹ تبدیل می‌شوند. چون هیچ پرچم‌داری از سامسونگ بعد از ۲۰۱۹ به این میزان دست پیدا نکرده است. صرفا جهت یادآوری باید بگوییم فروش این پرچم‌دارهای جذاب در سال ۲۰۱۹ به ۳۷ میلیون دستگاه رسید.

هنوز نمی‌دانیم آمار فروش انفرادی سری گلکسی S24 چگونه بوده اما ناگفته پیداست که مدل اولترا بیشتر توانسته توجه کاربران را به خود جلب کند. حال باید منتظر انتشار خبرهای بیشتر و جزئی‌تر در این رابطه باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments