1%
  • 0/10

تماشا کنید؛ مقاومت گلکسی اس ۲۴ اولترا در برابر خط و خش چقدر است؟

تماشا کنید؛ مقاومت گلکسی اس ۲۴ اولترا در برابر خط و خش چقدر است؟ ۰ ۰۷ بهمن ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک

به تازگی ویدیوی تست مقاومت گلکسی اس ۲۴ اولترا در برابر خط و خش منتشر شده که تماشای آن با توجه به عملکرد نماینده‌ی سامسونگ خالی از لطف نیست.

گلکسی اس ۲۴ اولترا به لطف بهره‌مندی از فریم تیتانیومی و همچنین شیشه گوریلا گلس آرمور، باید مقاومت بسیار خوبی در برابر خط و خش از خود به نمایش بگذارد؛ حداقل انتظاری که داریم این است که از نسل قبل خودش بهتر ظاهر شود.

اینطور هم که از ویدیوی تست مقاومت گلکسی S24 اولترا در برابر خط و خش متوجه شده‌ایم، ظاهرا نماینده‌ی جذاب سامسونگ توانسته مطابق انتظارات ظاهر شود و مقاومت خوبی را در برابر خط و خش از خود به نمایش بگذارد؛ حتی بهتر از گلکسی S23 اولترا که گوریلا گلس ویکتوس ۲ را در خود می‌بیند.

معمولا گوشی‌های پرچم‌دار با بهترین شیشه محافظ صفحه هم با فشار سطح ۶ خط و خش سطحی و با فشار سطح ۷، خط و خش عمیق‌تری بر می‌دارند و کار به جسم تیز سطح ۸ نمی‌رسد. اما گلکسی S24 اولترا توانست دو سطح این مقاومت را ارتقا دهید و در فشار سطح ۸ خط و خش سطحی و در فشار سطح ۹، خط و خش نسبتا عمیقی بردارد.

تست مقاومت گلکسی اس ۲۴ اولترا در برابر خط و خش

فریم تیتانیومی این گوشی اما خیلی ضعیف ظاهر شد. اگرچه معمولا فلزهایی با چنین بافت خیلی زود خط و خش بر می‌دارند، اما انتظار داشتیم تیتانیوم عملکرد بهتری از خود به نمایش بگذارد. اما فقط یک جسم تیز سطح ۴ نیاز بود تا روی فریم گلکسی S24 اولترا خط و خش واضحی ایجاد کند.

بنابراین پیشنهاد می‌شود برای اینکه گلکسی S24 اولترا بتواند در برابر آسیب‌های روزمره دوام بیاورد، حتما از قاب محافظ استفاده کنید. حتی قرار دادن برچسب محافظ صفحه هم ضروری است حتی وقتی چنین نتیجه‌ی شگفت‌انگیزی ثبت می‌شود.

گلکسی اس ۲۴ اولترا خط و خش

با مقاومت عالی گلکسی اس ۲۴ اولترا در تست خط و خش، حالا باید این گوشی را از این حیث در حال حاضر بهترین پرچم‌دار بازار خطاب کرد و این یعنی سوییچ و اجسام تیز اینچنینی نباید روی صفحه نمایش گوشی شما خط و خش خاصی برجای بگذارند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments