شایعات از حضور مرد عنکبوتی در Venom 2 خبر می‌دهند

به نظر می‌رسد که شرکت سونی در حال مذاکره با Tom Holland برای حضور در قسمت دوم «ونوم» است

حضور مرد عنکبوتی در Venom 2

طبق شایعات منتشر شده، شرکت سونی در حال مذاکره با Tom Holland بازیگر مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول است تا در فیلم Venom 2 حضور پیدا کند.

اسپایدرمن امسال یکی از نام‌هایی بود که در دنیای سرگرمی حواشی زیادی را به خود اختصاص داد. اختلاف بین سونی و دیزنی باعث شد تا مرد عنکبوتی از دنیای سینمایی مارول خارج شود و مدیران برای ترسیم آینده‌ی فیلم‌ها با مشکلات زیادی روبرو شوند. خوشبختانه این قضیه دوام نیاورد و این دو شرکت یک‌بار دیگر با هم توافق کردند تا حداقل برای چند سالی خیالمان از حضور پیتر پارکر در MCU راحت باشد.

با موفقیتی که فیلم Venom در گیشه‌ها کسب کرد، سونی به‌سرعت ساخت قسمت دوم را در دستور کار قرار داد. حالا به نظر می‌رسد که این شرکت قصد دارد تا به فرنچایز تحت مالکیت خود عمق بیشتری دهد و این کار را می‌خواهد با آوردن مرد عنکبوتی به ونوم آغاز کند.

طبق گزارش دو منبع مختلف، شرکت سونی در حال مذاکره با «تام هالند» بازیگر فعلی نقش پیتر پارکر است تا او، به عنوان مرد عنکبوتی حضور مقطعی در Venom 2 داشته باشد. طبق ادعای این منابع، اسپایدرمن قرار نیست نقش مهمی در این فیلم داشته باشد و صرفا شاهد اولین رویارویی او با ونوم خواهیم بود تا در آینده به یک فیلم جدا با محوریت نبرد بین این دو منجر شود.

کارگردانی قسمت دوم «ونوم» به جای Ruben Fleischer بر عهده‌ی «اندی سرکیس» است و «تام هاردی» باری دیگر نقش خود را در قالب «ادی براک» یا همان ونوم، تکرار خواهد کرد. این فیلم در تاریخ دوم اکتبر ۲۰۲۰ (۱۱ مهر ۱۳۹۹) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا