#مهسا_امینی

از صدای بتمن در The Batman رونمایی شد؛ طرفداران عاشقش شده‌اند!

دومین تریلر به‌زودی از راه می‌رسد

صدای بتمن در The Batman

استودیو وارنر اخیرا ویدیو کوتاهی را در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرده که از صدای بتمن در The Batman رونمایی می‌کند.

وارنر و دی‌سی فیلمز سال‌ها قبل با بن افلک (Ben Affleck) به توافق رسیدند در کنار ایفای نقش بتمن در DC Extended Universe، جدیدترین اقتباس سینمایی این ابرقهرمان را بسازد. او برای مدتی روی پروژه کار کرد اما شرایط روحی و روانی‌اش طی اتفاقاتی بهم ریخت. در نتیجه، محبور شد به صورت کامل کنار بکشد. در پی این اتفاق، مت ریوز (Matt Reeves) وظیفه کارگردانی را بر عهده گرفت و نقش اصلی هم به رابرت پتینسون (Robert Pattinson) رسید. مت ریوز، فیلمساز موفقی بوده و Dawn of the Planet of the Apes را در پرونده هنری خود دارد. پتینسون هم اخیرا در Tenet ایفای نقش کرد.

پس از اینکه نقش اصلی The Batman به رابرت پتینسون سپرده شد یک سوال بسیار مهم در ذهن طرفداران شکل گرفت: نویسندگان فیلمنامه چگونه می‌خواهند تغییر ظاهر بروس وین را توجیه کنند؟ در ادامه مشخص شد برنامه‌ریزی‌ها تغییر کرده و جدیدترین اقتباس سینمایی بتمن هیچ ارتباطی با دنیای سینمایی دی‌سی نداشته و اتفاقات آن در زمین شماره ۲ جریان دارد. کمتر از دو سال از آغاز فعالیت‌های ابرقهرمانانه بروس گذشته و او مجبور است چالش‌های بزرگی را پشت سر بگذارد. یکی از چالش‌ها، ریدلر است که تعدادی از شهروندان گاتهام را هدف گرفته و یکی پس از دیگری جانشان را می‌گیرد.

وارنر ساعاتی قبل ویدیوی کوتاهی را منتشر کرد که از صدای بتمن در The Batman رونمایی می‌کند. این تیزر هیچ صحنه‌ای از فیلم را نشان نداده و تنها نورافکن مشهور شوالیه تاریکی را به تصویر می‌کشد. در همین حین، بتمن با اشاره به نورافکن می‌گوید: «این فقط یک علامت نیست، بلکه یک اخطار است.» در ادامه می‌توانید ویدیو را مشاهده کنید:

با گذشت مدت کوتاهی از انتشار تیزر، طرفداران به واسطه توییت‌های مختلف احساسات خود را نسبت به صدای بتمن در The Batman ابراز کردند. کاربران توییتر تا به این لحظه نظر بسیار مثبتی نسبت به صدای رابرت پتینسون داشته و عاشقش شده‌اند. حتی برخی از آن‌ها تاکید کرده‌اند صدای پتینسون به عنوان بتمن را بیشتر از بقیه بازیگران دوست دارند. در ضمن، تیزری که وارنر  به اشتراک گذاشته، تاکید می‌کند دومین تریلر رسمی فیلم امشب و در جریان برگزاری رویداد DC FanDome 2021 به نمایش گذاشته می‌شود. در حال حاضر می‌دانیم رویداد در ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران آغاز شده و حدودا ۴ ساعت به طول می‌انجامد. در ضمن، تماشا برای تمامی علاقه‌مندان رایگان است.

رابرت پتینسون تنها چهره مشهوری نیست که جلوی دوربین The Batman رفته است. نام‌های زویی کراویتز (Zoë Kravitz)، پل دینو (Paul Dano)، جفری رایت (Paul Dano)، کالین فارل (Colin Farrell) و اندی سرکیس (Andy Serkis) هم در تیم بازیگری دیده می‌شود. آن‌ها به ترتیب نقش‌های کت وومن، ریدلر، جیمز گوردون، پنگوئن و آلفرد پنی ورث را بر عهده دارند. در ضمن، انتظار می‌رود برخی از آن‌ها در DC FanDome 2021 حضور یافته و درباره‌ کاراکترهایشان در داستان و همچنین تجربه کار در اقتباس سینمایی بتمن صحبت کنند.

وارنر قصد داشت The Batman را در سال ۲۰۱۸ میلادی روی پرده نقره‌ای ببرد اما جدایی بن افلک باعث تغییر در برنامه‌ریزی‌ها شد. پس از آن هم کووید-۱۹ از راه رسید و دست‌اندرکاران را با چالش‌های فراوان مواجه کرد؛ ویروسی که اکران را تا ۱۳ اسفند سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۴ مارس سال ۲۰۲۲ میلادی) عقب انداخته است.


guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا