هنرمند معروف با انتشار یک پوستر با فیلم The Batman و رابرت پتینسون شوخی کرد

حال رابرت پتینسون رو به بهبود است

The Batman

هنرمند معروفی که با نام BossLogic شناخته شده است، با انتشار یک پوستر با رابرت پتینسون و فیلم The Batman شوخی کرد.

همان‌طور که می‌دانید، مدتی پیش وب سایت Vanity Fair با انتشار یک مطلب اختصاصی تایید کرد رابرت پتینسون (Robert Pattinson)، بازیگر اصلی فیلم The Batman، به کرونا مبتلا شده و به همین علت روند فیلمبرداری به تاخیر خواهد خورد. باید بدانید که علی‌رغم انتشار یک تریلر نسبتا طولانی از این عنوان مورد انتظار، تیم تولید می‌گویند صحنه‌های زیادی از فیلم هنوز ضبط نشده است. از طرفی دیگر، بازیگر نقش اصلی The Batman در حال حاضر خود را قرنطینه کرده تا شرایطش بهبود یابد.

هنرمند معروفی که در فضای مجازی همه او را با نام BossLogic می‌شناسند، در حساب رسمی توییتر خود عکسی منتشر کرده که مورد توجه قرار گرفته است. این پوستر در نگاه اول برای فیلم The Batman ساخته شده اما طرفداران رابرت پتینسون می‌دانند این تصویر یک شوخی خنده‌دار است. در واقع، این پوستر به نقش این بازیگر در فیلم Good Time اشاره دارد و یکی از صحنه‌های فیلم را به طرفداران یادآوری می‌کند.

BATMAN

طبق گزارشات منتشر شده، به‌نظر می‌رسد روند درمان ستاره‌ی فیلم The Batman در مسیر خوبی پیش می‌رود و به‌زودی بخش‌هایی از این پروژه به حالت گذشته برمی‌گردد. البته، عوامل فیلم گفته‌اند پروتکل‌های شدیدی قرار است سر صحنه اعمال شود. تعداد افرادی که انتظار فیلم بتمن را می‌کشند کم نیست و به‌خاطر جایگاه پررنگ این فرنچایز ابرقهرمانی، انتظارات از این فیلم بالا است. زویی کراویتز (در نقش کت وومن)، اندی سرکیس (در نقش آلفرد) و کالین فارل (در نقش پنگوئن) در این فیلم نقش‌آفرینی خواهند داشت و نقش شخصیت اصلی فیلم یعنی بتمن را رابرت پتینسون بازی می‌کند.

لازم به ذکر است فیلم مورد انتظار The Batman از تاریخ ۴ مارس سال ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا