#مهسا_امینی

از شخصیت‌های منفی بازی Resident Evil Village رونمایی شد

با چهار ارباب روستا آشنا شوید

از شخصیت‌های منفی بازی Resident Evil Village رونمایی شد مریم خواجوی ۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
شخصیت‌های منفی بازی Resident Evil Village

همچنان که به عرضه‌ی بازی Resident Evil Village نزدیک می‌شویم، علاوه بر دموها، شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از این عنوان مورد‌انتظار هستیم. حال به تازگی اطلاعات جدیدی از شخصیت‌های منفی بازی منتشر شده است که خلاقیت و تلاش سازندگان را در طراحی آن‌ها نشان می‌دهد.

فرنچایز رزیدنت اویل در نسخه‌ی هفتم بازی با معرفی خانواده‌ی بیکر که هر کدام تعریف متفاوتی از دیوانگی را نشان می‌دادند، بار دیگر قدرت شخصیت‌پردازی خود را به مخاطبان ثابت کرد. حال با توجه به اطلاعات به دست آمده، به نظر می‌رسد که سازندگان Village حتی قدم از این فراتر گذاشته‌اند و توجه ویژه‌تری به شخصیت‌های این نسخه داشته‌اند. در حال حاضر می‌دانیم که لیدی دیمیترسکو که تا مدت‌ها در مرکز توجه‌ بود، تنها یکی از چندین شخصیت منفی داستان است. مقاله‌ی اخیرا منتشر شده توسط IGN جزییات بیشتری در مورد سایر شخصیت‌های منفی را به اشتراک می‌گذارد.

چهار شخصیت اصلی منفی داستان شامل لیدی دیمیترسکوی غول‌پیکر، دونا بِنِوینتو (Donna Beneviento)، کارل هایزنبرگ (Karl Heisenberg) و سالواتور موریو (Salvatore Moreau) هستند که به عنوان چهار ارباب روستا شناخته می‌شوند. هر کدام از این شخصیت‌ها منطقه‌ی مخصوص به خود را در روستا اداره می‌کنند که شما در طول بازی از آن‌ها بازدید خواهید کرد.

نکته‌ی جالبی که در مورد این نواحی وجود دارد این است که هر کدام تجریه‌ی متفاوتی از ترس را به بازیکنان ارائه می‌دهند. به عنوان مثال قصر لیدی دیمیترسکو با ترس آمیخته با تم گوتیک همراه است در حالی که  کارخانه‌ی هایزنبرگ با گرگینه‌ها و خانه‌ی بنوینتو با عنصر ماوراالطبیعه آمیخته است. همچنین هر ناحیه هم دشمنان مخصوص به خود را دارد که در قسمت‌های دیگر مشاهده نمی‌شوند.

به لطف تریلرهای منتشر شده، طرفداران علاوه بر لیدی دیمیترسکو تا حدودی با هایزنبرگ آشنایی دارند. مهندسی که استایلش در نگاه اول توجه مخاطبان را به خود جلب کرد. به گفته‌ی کارگردان هنری بازی استایل او از دهه ۶۰ میلادی الهام گرفته شده است.

سالواتر موریو رییس مخزن موریو است. مکانی که با توجه به نقشه‌ی منتشر شده از بازی، یک هیولای غول‌پیکر را در خود جای داده است. شخصیتی که طبق گفته‌ی کارگردان هنری بازی Tomonori Takano، موریو با هدف تبدیل شدن به منفورترین شخصیت دنیا طراحی شده است.

از سوی دیگر به نظر می‌رسد دونا بنوینتو ترس را به شیوه‌ی دیگری به مخاطبان منتقل می‌کند. این شخصیت که یک لباس عزای مشکی به تن دارد و حتی صورتش را مخفی کرده است، یک عروسک عجیب‌وغریب به نام Angie ( که زنده بودن آن مشخص نیست) را کنترل می‌کند. عکس‌العملی که افراد مخصوصا در آمریکا نسبت به این عروسک نشان دادند از نظر موریماسا کارگردان بازی تا حدودی عجیب بود. چرا که ژاپنی‌ها به چنین عنصرهایی در داستان‌های ترسناک عادت دارند. وی همچنین اضافه کرد که خانه‌ی بنوینتو، دلهره و ترس نسخه‌ی هفتم را در چندین مرحله بالاتر به افراد منتقل می‌کند.

با این وجود، با توجه به تریلر و اطلاعات منتشرشده مشخص شد که در مرکز همه‌ی این اتفاقات ترسناک، مادر میراندا قرار دارد. کسی که به نظر می‌رسد رهبری نوعی فرقه در روستای شیطانی بازی باشد و چهار ارباب فقط دستورات او را اجرا می‌کنند. در حال حاضر همه چیز در مورد مادر میراندا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و به نظر می‌رسد که برای کشف راز این شخصیت مرموز، باید تا زمان عرضه‌ی بازی صبر کرد.

رزیدنت اویل Village به زودی در تاریخ ۷ مه برابر با ۱۷ اردیبهشت برای پلتفرم‌های PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید عکس‌های منتشرشده از این شخصیت‌ها را مشاهده کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا