تصاویر جدیدی از یک شخصیت کلیدی و نقشه بازی Resident Evil Village منتشر شد

اولین دیدار با مادر میراندای مرموز

تصاویر جدیدی از یک شخصیت کلیدی و نقشه بازی Resident Evil Village منتشر شد مریم خواجوی ۰ ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
تصاویر جدید بازی رزیدنت اویل Village

به تازگی تصاویری از بازی رزیدنت ایول Village منتشر شده است که اطلاعات جدیدی را درباره شخصیت اصلی و منفی بازی به همراه نقشه محیط در اختیار همگان قرار می‌دهد.

داستان بازی رزیدنت ایول Village، ماجرای ایتن وینترز (Ethan Winters)، شخصیت اصلی نسخه هفتم، را دنبال می‌کند. این بار او با ورود به محیطی که از موجوداتی گرگینه‌مانند و لیدی دیمیترسکو و دخترانش پر شده، جان خود را به خطر می‌اندازد. با وجود همه‌ی این تهدیدها، به نظر می‌رسد که شخصی به نام «مادر میراندا»، در مرکز همه‌ی این اتفاقات باشد.

تصویر منتشر‌شده از نقشه‌ی بازی، مناطق کلیدی‌ای نظیر قلعه‌ی دیمیترسکو، کارخانه، آسیاب بادی و یک آب انبار که در کنار آن تصویر یک هیولای غول‌پیکر قرار دارد را نشان می‌دهد. محیط بازی شباهت‌های زیادی با Resident Evil 4 دارد و می‌تواند حال و هوای این بازی را بار دیگر برای طرفدارانش زنده کند.

زمانی که کلمه Village به گوشتان می‌خورد، شاید خانه‌های عجیبی که در امتداد یک خیابان ردیف شده‌اند را تصور کنید. اما این ایده برای درست کردن یک بازی ویدیوئی کافی نیست. به نظرم ایجاد تجربه‌های جدید در طول مسیر مخصوصا در یک بازی ترسناک بسیار مهم است. ما باید بتوانیم یکنواختی‌های احتمالی را در این محیط از بین ببریم و بازیکنان را در جایی که انتظارش را ندارند سوپرایز کنیم.

مادر میراندا نقش بسیار مهمی در Village به خصوص برای مردم آن ایفا می‌کند. با وجود این‌که شخصیت او هم‌چنان یک معما باقی مانده است، در تریلری که تا به حال منتشر شده است، لیدی دیمیترسکو به صورت تلفنی در حال صحبت با اوست و همچنین می‌توان روستاییان را در حال ذکر کردن نام او در نوعی مراسم دید.

با پرتره‌ای که از این شخصیت نشان داده شده می‌توان حدس زد که نوعی معبود در روستا به حساب می‌آید. با این حال ساتو از دادن اطلاعات بیشتر برای جلوگیری از لو رفتن داستان خودداری کرد.  

در ارتباط با مادر میراندا، به نظرم بهتر است که بازیکنان خودشان با تجربه بازی به ماجرا پی ببرند. اما اگر بخواهم راهنمایی کوچکی بکنم، مادر میراندا و بخش درونی وجودش عوامل بسیار مهمی در داستان بازی به شما می‌آیند.

اگر برایتان سوال است که ایتن در Village چکار می‌کند باید بدانید که او برای نجات دخترش رزماری، قدم در Village می‌گذارد. همان‌طور که در تصویر منتشر‌شده مشاهده می‌کنیم، کریس یک نوزاد را در آغوش گرفته است و به نظر می‌رسد مسئول دزدیده شدن رزماری است. ساتو تلاش دارد با این داستان بُعدهای بیشتری از شخصیت ایتن را آشکار کند. نکته جالب در مورد کانسپت آرت منتشر شده این است که طرفداران برای اولین بار جزئیاتی از چهره او را مشاهده می‌کنند.

Resident Evil Village در تاریخ 7 مه مصادف با هفدهم اردیبهشت برای پلتفرم‌های Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، Stadia و PC عرضه خواهد شد. همچنین تریلر و گیم‌پلی جدید در تاریخ ۱۵ آوریل برابر با ۲۶ فروردین منتشر شود.

تصاویر جدید بازی رزیدنت ایول Village
5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا