1%
  • 0/10

بازی Resident Evil 9 احتمالا یک اثر جهان باز خواهد بود

توسعه با استفاده از موتور RE

بازی Resident Evil 9 احتمالا یک اثر جهان باز خواهد بود ۰ ۰۴ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی Resident Evil 9 جهان باز

شواهد امر گویای این موضوع است که بازی مورد انتظار Resident Evil 9 یک اثر جهان باز خواهد بود.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، شرکت کپکام در حال حاضر مشغول توسعه دنباله سری پرطرفدار رزیدنت اویل است. این عنوان هنوز به طور رسمی معرفی نشده و به همین خاطر، اطلاعات چندانی از آن در دسترس نیست. با این حال، اخیرا یکی از اینسایدرهای معروف جزئیاتی از این بازی ارائه کرده است.

داسک گولم، افشاگر قابل اعتماد صنعت بازی‌ها که اغلب اطلاعاتی از بازی‌های کپکام منتشر می‌کند، ساعاتی پیش در شبکه ایکس (توییتر سابق) اعلام کرده که بازی Resident Evil 9 با استفاده از موتور RE ساخته می‌شود و از همه مهم‌تر، گیم‌پلی آن به صورت جهان باز خواهد بود.

علاوه بر این، داسک گولم مدعی است که کپکام رویکرد مشابهی را برای بازی Monster Hunter Wild در نظر گرفته و این عنوان نیز با استفاده از همان فناوری ساخته می‌شود. هرچند، این منبع خاطرنشان کرده که بازی‌های جدید رزیدنت اویل و مانستر هانتر همچنان فرمول اصلی مجموعه را حفظ کرده و به ریشه‌ها پایبند خواهند بود.

اگر خاطرتان باشد، داسک گولم مدتی پیش اعلام کرده بود که بودجه توسعه Resident Evil 9 بیشتر از هر بازی دیگر از این سری است. همچنین، او با اشاره به استفاده از موتور سازنده کاملا جدید برای ساخت این عنوان، خاطرنشان کرده بود که روند تولید بازی کمی طولانی‌تر از حالت معمول و انتظارها خواهد بود.

لازم به ذکر است که بر اساس گمانه‌زنی‌ها، بازی جدید رزیدنت اویل احتمالا در سال ۲۰۲۵ میلادی برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و کامپیوتر منتشر خواهد شد. در این صورت، انتظار می‌رود که بازی طی ماه‌های آینده و در جریان رویدادهای آتی از جمله سامر گیم فست معرفی شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments