1%
  • 0/10

ریمیک بازی Resident Evil 5 به‌زودی معرفی می‌شود

تغییر صفحه فروش در استیم

ریمیک بازی Resident Evil 5 به‌زودی معرفی می‌شود ۰ ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
ریمیک Resident Evil 5

شواهد امر گویای این موضوع است که شرکت کپکام به‌زودی از نسخه ریمیک بازی Resident Evil 5 رونمایی می‌کند.

با توجه به محبوبیت بی‌نظیر سری رزیدنت اویل، بدیهی است که شرکت کپکام برنامه‌های زیادی برای توسعه این فرنچایز دارد. در همین راستا، گزارش‌ها نشان می‌دهد که این کمپانی در کنار توسعه بازی جدید رزیدنت اویل ۹، در حال بازسازی شماری از عناوین قدیمی نیز بوده که احتمالا زمان چندان زیادی به معرفی یکی از آن‌ها باقی نمانده است.

ماجرا از این قرار است که یکی از کاربرهای شبکه ایکس (توییتر سابق) به نام PRE-Alarabiya در پیامی اعلام کرده که صفحه بازی رزیدنت اویل ۵ در فروشگاه استیم دستخوش تغییراتی شده که بر اساس آن، به نظر می‌رسد شرکت کپکام طی روزهای آینده از نسخه ریمیک بازی پرده برمی‌دارد.

بهتر است بدانید که رزیدنت اویل ۵ پیش از انتشار نسخه گلد ریمیک رزیدنت اویل ۴، سه آپدیت دریافت کرده که شامل حذف نام، توضیحات و زمان عرضه بازی بود. این در حالی است که کپکام در طول سال‌های اخیر هیچ تغییری در صفحه فروش بازی ایجاد نکرده بود و این اقدام ناگهانی می‌تواند به معرفی نسخه ریمیک بازی در آینده نزدیک اشاره کند.

لازم به ذکر است که کپکام با عرضه ریمیک رزیدنت اویل ۴، نام نسخه اصلی بازی را به Resident Evil 4 (2005) تغییر داد تا با اشاره به تاریخ عرضه بازی اصلی، گیمرها بتوانند نسخه بازسازی شده را به راحتی تشخیص دهند. انتظار می‌رود که حذف نام بازی از صفحه رزیدنت اویل ۵ نیز در همین راستا صورت گرفته است.

گفتنی است که ریمیک بازی‌های رزیدنت اویل تا به امروز از نظر تجاری عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته‌اند. برای مثال، نسخه چهارم این مجموعه به فروش ۶ میلیون نسخه‌ای دست یافته است. از طرفی، پیش‌تر شایعه شده بود که کپکام روی ساخت پنج بازی جدید از مجموعه رزیدنت اویل فعالیت می‌کند که احتمالا یکی از آن‌ها مربوط به ریمیک Resident Evil Code Veronica می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments