اطلاعات جدید بازی رزیدنت اویل 9 منتشر شد؛ از پنجره انتشار احتمالی تا جزئیاتی از داستان

پایان و آغازی همزمان!

اطلاعات جدید بازی رزیدنت اویل 9

Dusk Golem که یکی از افشاگرهای مشهور صنعت ویدیو گیم است، اطلاعات جدید بازی رزیدنت اویل 9 را به اشتراک گذاشته است.

بازی‌های رزیدنت اویل (Resident Evil) در یک برهه زمانی از ریشه‌های خود فاصله گرفته بودند اما کپکام موفق شد طی سال‌های گذشته ورق را برگردانده و عناوین این سری را یکی پس از دیگری به موفقیت‌هایی بزرگ تبدیل کند. جدیدترین نسخه، ریمیک Resident Evil 4 بوده که اوایل سال جاری میلادی در دسترس علاقه مندان قرار گرفت و بسته الحاقی آن، یعنی Separate Ways هم چندی پیش منتشر شد. در ضمن، نسخه بعدی مجموعه در حال حاضر مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد.

Dusk Golem یک افشاگر صنعت ویدیو گیم بوده و تمرکزش روی آثار کپکام قرار دارد. او اخیراً اطلاعات جدید بازی رزیدنت اویل 9 را به اشتراک گذاشته که طبق آن‌ها، عنوان مزبور از لحاظ مقیاس بزرگترین پروژه در سری بوده و به همین دلیل، بیشترین بودجه را دارد. داسک گولم ادامه دارد دست اندرکاران فعلاً سال ۲۰۲۵ میلادی را برای انتشار در نظر گرفته‌اند اما احتمال عرضه در سال ۲۰۲۴ در صورت سرعت یافتن رفتن توسعه وجود دارد؛ مانند اتفاقی که پیش از این برای ریمیک بازی Resident Evil 4 رخ داد.

اطلاعات جدید بازی رزیدنت اویل 9 به همین موارد خلاصه نمی‌شود. داسک گولم گفته عنوان مزبور فصل پایانی داستانی است که طی نسخه‌های اخیر روایت شده و در عین حال، زمینه سازی لازم برای نسخه‌های بعدی را انجام می‌دهد. او همچنین گفت بازی جدید را نمی‌توان دنباله مستقیمی برای Resident Evil Village در نظر گرفت. در ضمن، داسک گولم مدعی شده Resident Evil 9 نه تنها آخرین بازی سری است که برای نامگذاری آن از شماره استفاده می‌شود، بلکه طولانی ترین چرخه ساخت را دارد؛ زیرا از سال ۲۰۱۸ میلادی مراحل تولید را طی می‌کند.

از سال ۲۰۱۷ میلادی که سری رزیدنت اویل با انتشار Resident Evil 7: Biohazard احیا شد، تنها دو سال شاهد عرضه نسخه جدیدی نبودیم: ۲۰۱۸ و ۲۰۲۲ میلادی. باید منتظر ماند و دید کپکام برنامه ویژه‌ای برای طرفداران رزیدنت اویل در ۲۰۲۴ دارد یا آن را باید به لیست سال‌های بدون رزیدنت اویل اضافه کرد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا