ماد سی جی در بازی Resident Evil 4 ساخته شد

آه ***

مادسازان حتی به دموی بازی Resident Evil 4 هم رحم نمی‌کنند. ماد جدید سی جی (CJ) در بازی Resident Evil 4 ساخته شد.

چیزی تا عرضه‌ی ریمیک بازی Resident Evil 4 باقی نمانده است. استودیوی کپکام (Capcom) بازی Resident Evil 4 را برای اولین بار در سال 2005 منتشر کرد. این بازی در سبک اکشن و بقا با تغییرات گسترده، مجموعه‌ی Resident Evil را به فاز دیگری برد. در Resident Evil 4 دوربین برای اولین بار روی شانه‌ی شخصیت قرار گرفت و اکشن‌ بازی هم به شدت افزایش یافت. با این حال با گذر زمان، این بازی از نظر فنی چندان خوب عمر نکرد و استودیوی کپکام تصمیم گرفت تا ریمیک آن را منتشر کند. چندی پیش دموی بازی با نام Chainsaw منتشر شد و حالا به لطف مادسازان، شخصیت سی جی در بازی Resident Evil 4 قابل کنترل است.

مادسازها حسابی در زمینه ساخت ماد برای دموی بازی Resident Evil 4 سنگ تمام گذاشته‌اند و حالا می‌توانیم شخصیت سی جی را در بازی Resident Evil 4 با لیان کندی (Leon Kennedy) جایگزین کنیم. سی جی شخصیت اصلی در بازی Grand Theft Auto: San Andreas است. با این حال این شخصیت را نه فقط برای حضور در جی تی ای، بلکه برای حضور در تقریبا تمام بازی‌های دنیا توسط مادها می‌شناسیم.

با وجود عملکرد به شدت ضعیف بازی GTA Trilogy Definitive Edition اما سی جی همچنان جایگاه و محبوبیت خود را در دل هوادارن حفظ کرده است. اگر چه بازی Grand Theft Auto: San Andreas در سال 1992 جریان دارد، اما شخصیت سی جی بارها به سراسر جهان سفر کرده و زمان‌های مختلف و دنیاهای مختلف را به چشم دیده است. می‌توانید در نقش سی جی در بازی Spider-Man حاضر شوید و خیابان‌های نیویورک را طی کنید، یا در بازی Stray، سی جی را در نقش یک گربه قرار دهید، یا حتی با سی جی به دنیای جادوگران در بازی Hogwarts Legacy بروید.

سی جی در Resident Evil 4

حالا ماد جدیدی توسط Marcos RC بازیکنان را در نقش سی جی در بازی Resident Evil 4 قرار می‌دهد. این ماد به طور کامل سی جی را با لیان جایگزین، و حرکات لب و انیمیشن صورت را به طور کامل همگام سازی می‌کند. سی جی در این ماد هم در کات‌ سین‌ها و هم در گیم پلی حضور دارد. با این حال صداگذاری شخصیت هیچ تغییری نمی‌کند. پس اگر قصد نصب کردن این ماد را دارید، باید با صدای لیان روی چهره‌ی سی جی کنار بیایید. بازیکنان برای دسترسی به این ماد باید به صفحه‌ی Patreon مادساز Marcos RC ملحق شوند.

این اولین باری نیست که سی جی در بازی Resident Evil در نقش لیان قرار می‌گیرد. چنین مادی برای بازی Resident Evil 2 هم در دسترس است که سی جی را در نقش لیان، و بیگ اسموک (Big Smoke) را در نقش مستر ایکس (Mr. X) قرار می‌دهد. تقریبا بیست سال از عرضه‌ی بازی Grand Theft Auto: San Andreas می‌گذرد ولی مردم هنوز هم عاشق این بازی و شخصیت سی جی هستند. قطعا میم‌های “آه *** ما اینجا می‌رویم دوباره” تاثیر به سزایی در جاودانگی این اثر و شخصیت سی جی دارد.

با این که هنوز کمی تا عرضه‌ی بازی Resident Evil 4 ریمیک زمان باقی است، اما همین حالا هم مادهای متفاوتی برای نسخه‌ی دمو در دسترس قرار دارد. علاوه بر ماد سی جی در بازی Resident Evil 4، ماد دیگری بازیکنان را در نقش شرک (Shrek) قرار می‌دهد. همچنین یک ماد برای دوربین ثابت همچون بازی‌های قدیمی Resident Evil هم در دسترس است. ظاهرا بازی Resident Evil 4 Remake هم در زمینه‌ی مادها مسیر بازی‌های Resident Evil 2 و 3 را پیش می‌گیرد و این تازه شروع ماجراست.

بازی Resident Evil 4 در تاریخ 24 مارس (4 فروردین 1402) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، و ایکس باکس سریز X/S منتشر می‌شود. فراموش نکنید که حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

3.9 7 آراء
امتیاز مطلب

guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا