تریلر بازی Resident Evil 4 از بازگشت حالت Mercenaries خبر می‌دهد

دموی مخصوص هم در راه است

تریلر جدید بازی Resident Evil 4 در رویداد State of Play از بازگشت حالت Mercenaries و عرضه یک دموی مخصوص خبر می‌دهد.

بازی Resident Evil 4 برای اولین بار در سال 2005 توسط استودیوی کپکام (Capcom) منتشر شد. پس از موفقیت ریمیک بازی Resident Evil 2، استودیوی کپکام تصمیم گرفت تا بازی Resident Evil 4 را هم بازسازی کند تا بازیکنان بیشتری به آن جذب شوند. اخبار زیادی حول محور این بازی در حال پخش شدن است. چندی پیش کارگردان‌های این بازی، اطلاعاتی را در مورد عملکرد شخصیت اشلی (Ashley) در بازی بیان کردند. به تازگی هم تریلر جدیدی از بازی Resident Evil 4 منتشر شد.

در نسخه‌ی اصلی Resident Evil 4، بازیکن پس از اتمام بازی، کارهای زیادی برای انجام دادن پیدا می‌کرد. برای مثال قابلیت New Game Plus که به بازیکنان اجازه می‌داد بازی را دوباره با وسایل و آیتم‌های قبلی خود شروع کنند. همین‌طور دو حالت داستانی با نام‌های Separate Ways و Assignment Ada در بازی وجود داشت. این حالت‌ها، داستان شخصیت ایدا (Ada) پس از بازی اصلی را دنبال می‌کردند. در نهایت، حالت محبوب مرسنری که موجی از دشمنان را روبروی بازیکن قرار می‌داد. در این حالت هرچقدر بازیکن، دشمنان بیشتری را بکشد، امتیاز بیشتری دریافت می‌کند.

جزئیات تریلر بازی Resident Evil 4 در رویداد State of Play

شب قبل در رویداد State of Play تریلر جدیدی از بازی Resident Evil 4 به نمایش درآمد. در انتهای این تریلر اعلام می‌شود که حالت Mercenaries به بازی برمی‌گردد. هیچ تصویر خاصی از این حالت نشان داده نشد. با این حال خبر بازگشت مرسنری، قطعا طرفداران را هیجان‌زده می‌کند. همچنین مشخص شد که یک دموی مخصوص هم در راه است.

در کل تریلر بازی Resident Evil 4 چیزهای هیجان انگیر زیادی را به نمایش گذاشت. در این تریلر در منطقه‌ی قلعه، لئون (Leon) و لوییز (Luis) در کنار هم با راهب‌ها مبارزه می‌کنند. همچنین باس کراوزر (Krauser) که طرفداران بازی اصلی به خوبی آن را به یاد دارند، در این تریلر حاضر شد. مبارزه با چاقو با این باس در بازی اصلی به شکل QTE انجام می‌شد. اما حالا این بخش از مبارزه، کاملا قابل بازی است. با توجه به اینکه QTEها در ریمیک بازی Resident Evil 4 حضور ندارند، پس جالب بود که ببینیم این مبارزه به چه شکل در بازی پیاده می‌شود. در این تریلر شاهد صحنه‌های اکشن، سواری در ریل، و حضور شخصیت‌های ایدا و اشلی هم هستیم.

با اعلام بازگشت حالت Mercenaries و عرضه‌ی یک دموی مخصوص در تریلر جدید بازی Resident Evil 4، به‌نظر می‌رسد استودیوی کپکام قصد دارد یک پکیج کامل از این بازی را برای طرفداران این مجموعه آماده کند. همچنین حالت واقعیت مجازی بازی Resident Evil 4 هم‌اکنون در دست توسعه است. هنوز مشخص نیست که دموی این بازی در چه تارخی منتشر می‌شود. اما به نظر نمی‌رسد که چندان فاصله‌ای با این دمو داشته باشیم چرا که چیزی تا عرضه‌ی رسمی بازی، باقی نمانده است.

بازی Resident Evil 4 در تاریخ 24 مارس (4 فروردین 1402) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، و ایکس باکس سریز S/X منتشر می‌شود. فراموش نکنید که حتما نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

4 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا