تصاویری از ایدا وانگ در بازی Resident Evil 4 لو رفت

بازگشت جاسوس محبوب

تصاویری از ایدا وانگ در بازی Resident Evil 4 لو رفت

تصاویر لو رفته از ایدا وانگ (Ada Wong) در بازی Resident Evil 4 Remake، مدل طراحی جدید این شخصیت را نشان می‌دهد.

چیزی تا انتشار بازی Resident Evil 4 جدیدترین بازی استودیوی کپکام (Capcom) باقی نمانده است. به تازگی تصاویری از شخصیت ایدا وانگ در بازی Resident Evil 4 Remake به بیرون درز کرد. ایدا وانگ یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های سری بازی Resident Evil است که برای اولین بار در بازی Resident Evil 2 با او آشنا شدیم. در ادامه با افزایش محبوبیت ایدا وانگ، او در بسیاری بازی‌های این مجموعه از جمله Resident Evil 4 حاضر شد.

از ابتدا مشخص بود که شخصیت ایدا وانگ در بسیاری از بازی‌های مجموعه‌ی Resident Evil حضور خواهد داشت. اما نقش ایدا در بازی Resident Evil 4 Remake به طور دقیق مشخص نبود. به طور خاص ریمیک‌های استودیوی کپکام نسبت به بازی‌های اصلی، تمرکز بیشتری روی شخصیت پردازی کاراکترها دارد و بسیاری از بخش‌های داستان را هم تغییر می‌دهد. در نتیجه در بازی Resident Evil 2 Remake هم تمرکز بیشتری روی شخصیت ایدا وانگ قرار گرفت.

تصاویر ایدا وانگ در ریمیک بازی Resident Evil 4

در تریلرهای بازی Resident Evil 4، شاهد شخصیت ایدا وانگ هستیم و با مدل جدید او آشنا شدیم. با این حال چند تصویر با کیفیت پایین از DSO Gaming منتشر شد که جزئیات بیشتری را از ایدا وانگ در بازی Resident Evil 4 به نمایش می‌گذارد. در حالی که ایدا هنوز کفش‌های پاشنه بلند خود را به پا می‌کند، اما از زرق و برق او کاسته شده است. استودیوی کپکام برای طراحی مدل‌ها در ریمیک بازی Resident Evil 4، رویه‌ی جدی‌تری را پیش می‌گیرد تا مدل‌ها با فضای دنیای بازی‌، بیشتر هم‌خوانی پیدا کنند. در ادامه می‌توانید تصاویر ایدا وانگ را تماشا کنید. 

استودیوی کپکام در سال 2019 با ریمیک بازی Resident Evil 2، شخصیت ایدا وانگ را با تکنولوژی روز بازسازی کرد. ریمیکی که با تغییر زاویه‌ی دوربین و بازطراحی مراحل و پازل‌ها، بسیاری از بازیکنان جدید را به این مجموعه دعوت کرد. در ادامه با موفقیت این نسخه‌ی ریمیک، کپکام تصمیم گرفت تا سایر بازی‌های مجموعه از جمله Resident Evil 3 و Resident Evil 4 را هم بازسازی کند. اگر چه ریمیک بازی Resident Evil 3 چندان مورد استقبال بازیکنان قرار نگرفت، اما درس‌های مهمی را به استودیوی کپکام یاد داد که برای ریمیک‌های بعدی مجموعه، از آن‌ها استفاده کند.

ایدا وانگ نقش مهم‌تری در ریمیک خواهد داشت

با توجه به این که ریمیک‌های کپکام شامل تغییرات گسترده‌ای در گیم پلی و داستان هستند، استودیوی کپکام حالا این فرصت را دارد تا این بار به شخصیت ایدا وانگ در بازی Resident Evil 4 Remake بیشتر توجه کند. حالا که ایدا وانگ در حال همکاری با آلبرت وسکر (Albert Wesker) است، احتمالا این شخصیت منفور هم نقش بسیار مهم‌تری را داستان برعهده بگیرد. به هر حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که کپکام چه تغییراتی را در داستان اعمال می‌کند.

در پیش نمایش‌های بازی Resident Evil 4 Remake، منتقدها اشاره کردند این نسخه‌ی بازسازی، می‌تواند در حد و اندازه‌ی کیفیت بازی اصلی باشد و ارزش تکرار بالای آن را حفظ کند. منطقی به نظر می‌رسد که شخصیت ایدا وانگ هم نقش به یادماندنی‌تری را بازی Resident Evil 4 Remake ایفا کند. باید ببینیم آیا در نهایت همینطور خواهد بود یا خیر.

اگر صبرتان برای انتشار بازی Resident Evil 4 Remake لبریز شده، همین الان می‌توانید دموی Chainsaw را در رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4, پلی استیشن 5، و ایکس باکس سریز X/S تجربه کنید. این دمو به خوبی مکانیک‌های جدید گیم پلی را به بازیکنان معرفی می‌کند. بازیکنان در این دمو به دهکده‌ی معروف می‌روند و با مردم روانی‌اش، از جمله مرد اره‌ای، ملاقات می‌کنند.

بازی Resident Evil 4 در تاریخ 24 مارس (4 فروردین 1402) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، و ایکس باکس سریز X/S منتشر می‌شود. فراموش نکنید که حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا