چگونه سلاح مخفی بازی Resident Evil 4 Remake را پیدا کنیم؟

چه راز‌هایی در نسخه دمو وجود دارد؟

چگونه سلاح مخفی بازی Resident Evil 4 Remake را پیدا کنیم؟ نریمان هروی ۲ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی
سلاح مخفی بازی Resident Evil 4 Remake

یک بازیکن در نسخه دمو، توانسته سلاح مخفی بازی Resident Evil 4 Remake را پیدا کند و با استفاده از آن دشمنان را سلاخی کند.

به تازگی یک دمو با نام “Chainsaw Demo” برای نسخه ریمیک بازی Resident Evil 4 منتشر شده و شامل یک سلاح مخفی است تا شما خیلی راحت‌تر بتوانید امواج بی‌رحمانه دشمنان را از پیش روی خود بردارید. بسیاری‌های بازی Resident Evil 4 را یکی از بهترین نسخه‌های این سری می‌دانند، پس انتظار‌ها برای این نسخه ریمیک خیلی بالا است. در چند روز اخیر، بازیکنان زیادی این دمو را تجربه کردند و مشغول اکتشاف در آن شدند.

ریمیک Resident Evil 4 بدون شک یکی از موردانتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۳ میلادی به حساب می‌آید و حدود ۲ هفته دیگر نیز منتشر می‌شود تا بالاخره عطش بسیاری از طرفداران سری را برطرف کند. اگر هنوز دمو را بازی نکردید و به هر دلیلی دوست ندارید اسپویل شوید، این صفحه را ببندید و مشغول به تجربه نسخه دمو شوید. البته معلوم نیست که این سلاح مخفی بازی Resident Evil 4 Remake در بازی اصلی نیز وجود داشته باشد.

یکی از افرادی که دموی “Chainsaw Demo” بازی Resident Evil 4 را تجربه کرده، متوجه شده که یک Submachine gun به نام TMP در این دمو وجود دارد و درون چاهی در روستا مخفی شده است. همچنین این سلاح مهمات زیادی دارد تا بتوانید به راحتی Chainsaw Man یا همان دکتر سالوادور را از پا در آورید. یک کاربر استیم به نام Vizixi این راز را کشف کرده. همچنین یک چاقو نیز در همین مکان مخفی شده است.

اگر شما تجربه‌ای ترسناک‌تر می‌خواهید، مادسازها این دمو را به تبدیل به یک تجربه واقعیت مجازی کرده‌اند. گیمرها حسابی به این دمو روی خوش نشان داده‌اند، چرا که آن مجانی است و بارها می‌توانند آن را بدون محدودیت زمانی به پایان برسانند. قطعا هم بازیکنان رمز و رازهای بیشتری از این دمو را در روزهای آتی پیدا خواهند کرد.

بسیاری‌ها داستان نسخه اصلی بازی Resident Evil 4 را سطح پایین می‌دانند، البته که به نظر می‌رسد این قضیه در نسخه ریمیک شامل تغییراتی شده تا برای مخاطبان مدرن جذاب‌تر باشد. با عرضه بازی، قطعا جالب است که ببینیم سازندگان چه تغییراتی را شامل بخش‌های مختلف بازی کرده‌اند. بازی Resident Evil 4 در تاریخ ۲۴ مارس مصادف با ۴ فروردین ۱۴۰۲ برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس سریز اس/ایکس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد سلاح مخفی بازی Resident Evil 4 Remake چیست؟ آیا آن را در نسخه دمو پیدا کرده‌اید؟

 

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا