1%
  • 0/10

فروش ریمیک Resident Evil 2 به ۱۳.۹ میلیون نسخه رسید

پرفروش‌ترین بازی فرنچایز

فروش ریمیک Resident Evil 2 به ۱۳.۹ میلیون نسخه رسید ۰ ۰۲ تیر ۱۴۰۳ گزارش فروش (گیم) کپی لینک

بر اساس بیانیه اخیر شرکت کپکام، میزان فروش ریمیک Resident Evil 2 به مرز ۱۴ میلیون نسخه نزدیک شده است.

شرکت کپکام دوران بسیار خوبی را پشت سر می‌گذارد. این شرکت ژاپنی سال گذشته بازی‌های ارزشمندی همچون استریت فایتر ۶ و ریمیک رزیدنت اویل ۴ را منتشر کرد که از نظر تجاری عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود به نمایش گذاشتند. با این حال، فروش عناوین قدیمی این شرکت نیز طبق روال همیشه با روند رو به رشدی ادامه دارد.

شرکت کپکام ساعاتی پیش در پیامی رسما اعلام کرد که فروش ریمیک بازی Resident Evil 2 اکنون از مرز ۱۳.۹ میلیون نسخه در سراسر جهان عبور کرده و به عنوان پرفروش‌ترین بازی فرنچایز به شمار می‌رود. این رقم مختص فروش بازی در یک پلتفرم خاص نیست و فروش آن در تمام پلتفرم‌ها را دربرمی‌گیرد.

از طرفی، کپکام مدعی است که بازی Resident Evil Village تا به امروز سریع‌ترین فروش را در میان بازی‌های سری رزیدنت ایول داشته است. به طور کلی، وضعیت فروش بازی‌های رزیدنت اویل بسیار خوب بوده و تمامی عناوین این فرنچایز کماکان فروش خوبی را در سراسر جهان تجربه می‌کنند.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که کپکام در حال حاضر روی توسعه بازی Resident Evil 9 مشغول به کار است و این بازی در سکوت خبری روند ساخت خود را پشت سر می‌گذارد. طبق گزارش‌ها، ظاهرا توسعه بازی به طور داخلی تاخیر خورده و به همین خاطر هوادارها باید حالا حالا‌ها منتظر معرفی و انتشار بازی بمانند.

از طرفی، پیش‌تر شایعه شده بود کپکام در حال بازسازی دو بازی قدیمی این فرنچایز تحت عنوان Resident Evil 1 و Resident Evil 5 است که داسک گولم، افشاگر معروف صنعت بازی‌ها، این شایعه‌ها را تکذیب کرد. طبق ادعای او، کپکام در حال ساخت ریمیک بازی Resident Evil Code: Veronica و Resident Evil Zero است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments